Polityk PiS, Kacper Płażyński padł ofiarą gróźb. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Czerwca 2020

Niewyobrażalne. Ktoś grozi śmiercią dziecku polityka PiS

Polityk PiS, Kacper Płażyński podczas jednej z konferencji prasowych przekazał mediom niepokojącą informację. Okazuje się, że padł on ofiarą gróźb. Dotyczą one między innymi jego syna. Były kandydat na prezydenta Gdańska tłumaczy, że motywem dla sprawcy miała być jego przynależność partyjna.

W ostatni piątek odbyła się konferencja prasowa Kacpra Płażyńskiego. Przypomnijmy, że był on kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Gdańska. W ostatnim czasie przechodził on trudne chwile. Wysoko postawiony polityk Zjednoczonej Prawicy musiał zmierzyć się z groźbami. Anonimowa osoba deklarowała, że odbierze życie jego syna.

Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałWidok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Polityk PiS, Kacper Płażyński padł ofiarą gróźb. Czy grozi mu niebezpieczeństwo?

- Kilka dni temu prokuratura złożyła akt oskarżenia przeciwko osobie, która groziła, że zabije moje dziecko, za to, że jestem «pisiorem». To dotyka nas wszystkich. W Gdańsku, jak niektórzy mówią, tym «bastionie Platformy Obywatelskiej», to dotyka prawicę bardzo dotkliwie. I do tej pory nie widziałem żadnych reakcji ze strony tych, którzy naszym miastem, naszym województwem rządzą - informuje Kacper Płażyński podczas spotkania z mediami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele
2. Genialna wiadomość już w pierwszy weekend wakacji. Potężne zmiany w całym kraju, nareszcie

Polityk PiS, Kacper Płażyński sprawę skandalicznych gróźb skierował do prokuratury. Trwają prace mające na celu odkrycie i postawienie sprawcy przed wymiarem sprawiedliwości. Za popełnione przestępstwo oprawcy grozi kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Nowelizacja prawa drogowego. Spełnienie dwóch warunków pozwoli uniknąć Ci wysokiej kary

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News