Polityk PiS. YouTube/Janusz Jaskółka/ScreenŹródło: YouTube/Janusz Jaskółka/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 15 Sierpnia 2020

Zadziwiające sceny w Sejmie, polityk PiS nagle rzucił obraźliwy komentarz w stronę posłanki. Myślał, że nikt się nie dowie?

Polityk PiS w Sejmie w oburzający sposób potraktował przedstawicielkę Koalicji Obywatelskiej. Podczas debaty w sprawie podwyżek dla wysoko postawionych funkcjonariuszy państwowych, doszło do niebywałych scen. Ryszard Terlecki obraził Klaudię Jachirę. Wszystko się nagrało.

Od kilku lat Sejm zaczyna przypominać miejsce politycznej walki, a nie przestrzeń do dyskusji i tworzenia prawa. Polityk PiS Ryszard Terlecki w znaczny sposób wpływa na atmosferę w Sejmie. Jako wicemarszałek często jest odpowiedzialny za przebieg oraz sposób prowadzenia obrad parlamentu. Niestety wiele wskazuje na to, że nie zawsze potrafi zachować adekwatnie do sprawowanej funkcji. Przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości był wyraźnie zirytowany wypowiedzią Klaudii Jachiry. Obraził ją i zarzucił głupotę.

Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora. "Oko wychodziło mi w szypułkach, miałam wahania wagi"Czytaj dalej

Polityk PiS w Sejmie obraził posłankę opozycji: "Na głupotę nie ma rady"

Zarówno politycy PiS, jak i działacze PO zagłosowali za podwyżkami dla siebie nawzajem. Nieliczni posłowie sprzeciwili się propozycji Zjednoczonej Prawicy. Wśród nich była Klaudia Jachira. - Czy jeżeli przejdą te podwyżki, czy wtedy najwyżsi urzędnicy PiS-u przestaną okradać państwo przez tworzenie mafijnych struktur, jak to miało miejsce w przypadku zakupów maseczek i respiratorów, budowy dwóch wież przy Srebrnej czy Polskiej Fundacji Narodowej? Powiedźcie jasno, ile chcecie zarabiać, żebyście nie musieli dorabiać na boku, robić różnych machloi? 20, 30, 40 tysięcy? - grzmiała z mównicy sejmowej. Przypomnijmy, że poza Jachirą swój głos sprzeciwu wyraziła też partia Razem i Konfederacja.

Agata Duda wyrwała mężowi telefon, była nieustępliwa. Dziennikarz ujawnił nieznaną historięAgata Duda wyrwała mężowi telefon, była nieustępliwa. Dziennikarz ujawnił nieznaną historięCzytaj dalej

Ryszard Terlecki nie przerywał posłance wystąpienia. W pewnym momencie wyłączył jej jednak mikrofon. Polityk PiS uniemożliwił jej wygłoszenia swojego przemówienia w całości. - To i tak wyjdzie podatnikom taniej niż to, co teraz robicie, co zrobiliście przy okazji COVID-u. Bo sądząc po nadużyciach posła Czarneckiego w Parlamencie Europejskim, kwota 12 czy 14 tysięcy złotych może wam nie wystarczyć. Wiadomo, że służenie w autorytarnej partii i wyzbycie się wszystkich wartości kosztuje i nikt nie ma co do tego wątpliwości, że nie robicie tego za darmo - krytykowała rządzących Klaudia Jachira. Jej słowa zostały stanowczo skrytykowane przez wicemarszałka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Skradzione setki tysięcy złotych zamienili na 14 sztabek złota. O złotej klatce w więzieniu mogą zapomnieć

Polityk PiS krótkim komentarzem wykazał się brakiem kultury. Oburzające zdarzenie zostało natychmiastowo opisane przez największe media. - Na głupotę nie ma rady, dlatego pani nie przerywałem - rzucił do posłanki polityk PiS, Ryszard Terlecki. Opinia publiczna ostro skrytykowała wicemarszałka za docinki. Zdaniem wielu przedstawiciel partii rządzącej powinien prezentować znacznie wyższy poziom podczas debaty na sali plenarnej.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału YouTube Janusz Jaskółka z 15 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą się zaczęło, były ostrzeżenia. Na miejsce jadą kordony policji
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Mieszkańcom puszczają nerwy, nad morzem mają już dość. Najgorzej jest rano, "prawdziwa plaga"

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!