polityk pis. piqsels.comŹródło: piqsels.com
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 6 Marca 2020

Polityk PiS miał wysyłać uczniom zdjęcia bez ubrań. Skandal: "Może gdzieś się jedno zdarzyło"

Polityk PiS miał wysyłać uczniom swoje nagie fotografie. Został wykluczony ze struktur partii. Do mediów dotarła informacją, że wyszkowski radny korespondował z nieletnimi i przesyłał im niecenzuralne treści.

Zarząd okręgowy Prawa i Sprawiedliwości podjął działania wobec wyszkowskiego radnego zaraz po tym, jak lokalne media obiegła informacja o tym, że polityk miał rozmawiać z nieletnimi uczniami szkoły w Wyszkowie. 

Przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Zatrważające znalezisko zmienia tok sprawyPrzełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Zatrważające znalezisko zmienia tok sprawyCzytaj dalej

Polityk PiS jest bezczelny w swoich zeznaniach

DZISIAJ GRZEJE: 1. WP: Agata Duda wywierała presję na mężu. Domagała się zmian w TVP
2. Tragedia w Wołominie: dwulatek był chory, przyjmował antybiotyki. Babcia wezwała pomoc, chłopiec nie żyje

Radny PiS na zarzuty odpowiedział szokującymi słowami. Zaczął opowiadać jakoby dzieci prowokowały go do aktów pedofilnych.

- Może gdzieś się z jedno zdarzyło, czy jak - tłumaczył niewzruszony.

Sprawą zajęła się prokuratura. Lokalne media nagłośniły skandal 61-letniego wyszkowskiego radnego Prawa i Sprawiedliwości. Z relacji prasy wynika, że w ciągu ostatnich trzech lat miał rozmawiać w dwuznaczny sposób przez internet z kilkunastoma uczniami szkoły w Wyszkowie. Wśród nich znajdowali się nastolatkowie. Sprawę nagłośnił były polityk, Zbigniew Stonoga. Upublicznił on screeny rozmów radnego z dziećmi oraz jego zdjęcia bez ubrań. Podobno ówczesny radny miał wysyłać je za pośrednictwem Facebooka. Młodzież, która miała paść jego ofiarą miała od 14 do 17 lat, co szczególnie wstrząsnęło opinią publiczną. Podobno 61-latek podobno zapraszał dzieci równiez na zakrapiane alkoholem imprezy na swojej działce.

- Zawiadomienie dotyczy m.in. zaistniałego w bliżej nieustalonym czasie prezentowania treści pornograficznych za pośrednictwem portalu społecznościowego osobom małoletnim poniżej 15 roku życia - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce. 

Do Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie wpłynęły niedawno dwa zawiadomienia ws. możliwego popełnienia przestępstwa. 

Sprawą zajął się również burmistrz Wyszkowa, Łukasiewicz.

-  Na bieżąco są wykonywane czynności procesowe, m.in. przesłuchania środków. Nikomu w sprawie nie postawiono na razie zarzutów - mówił burmistrz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko
  3. Kontrolerzy mogą niebawem zapukać do twoich drzwi. Jest na nich sposób
  4. U Rydzyka biorą się za youtuberów. Niespodziewane słowa
  5. Jolanta i Piotr marzyli o ślubie. Sąd był nieubłagany
  6. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby