Polityk PiS odciął się od swojego brata?. Facebook/Filip JakiŹródło: Facebook/Filip Jaki
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Lipca 2020

Brat słynnego polityka PiS był zatrzymany przez policję. Grozi mu kara więzienia do 3 lat, do sądu wpłynął właśnie akt oskarżenia, informuje "Fakt"

Polityk PiS musi zmierzyć się z poważnymi zarzutami wobec swojego brata. Okazuje się, że w rodzinie Patryka Jakiego miały miejsca nieciekawe sytuacje. Sprawą posiadania narkotyków przez Filipa J. zajmują się organy ścigania. Czy przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy wstawi się za swoim bliskim?

W ostatnich tygodniach na światło dzienne wyszła niecodzienna sytuacja brata Patryka Jakiego. Okazało się, że Filip J. został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną interwencji były narkotyki posiadane przez Filipa J. Teraz mężczyźnie grożą konsekwencje prawne.

Krystynie Pawłowicz puściły nerwy. Krystynie Pawłowicz puściły nerwy. "Najpodlejsza, najcięższa zbrodnia przeciwko dzieciom"Czytaj dalej

Polityk PiS, Patryk Jaki odciął się od swojego brata?

- Mam z nim niewielki kontakt. Mój brat jest dorosły i bierze odpowiedzialność za to co robi. Został potraktowany jak każdy. Nie popieram nawet małej ilości marihuany, którą miał mieć przy sobie. Nawet jeśli wiem, że w wielu państwach to nie jest karane. Jedyne odstępstwo powinno dotyczyć celów medycznych - mówił Patyk Jaki w rozmowie z "Faktem".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Profesor Krzysztof Simon nie wytrzymał słów premiera. Nie krył oburzenia, "to absurd absolutny"
2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi

Przypomnijmy, że brat Patryka Jakiego, Filip J. złożył wniosek o umorzenie śledztwa. Przedstawiciele prokuratury odrzucili jednak prośby wystosowane przez rodzinę polityka PiS-u. Za popełnione wykroczenie oskarżony stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wycofuje się z jednej z głównym obietnic? Media dotarły do nowych danych rządzących
  2. Jasnowidz Jackowski znowu ostrzega. Niepokojąca wizja. Zacznie się niedługo
  3. Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy publicznie poparła jednego z kandydatów na prezydenta. Powiedziała coś, co zaskoczyło wszystkich
  4. Kardynał Stefan Wyszyński wolałby to ukryć? Lokalna społeczność wspomina, jak targał dziewczęta za włosy i wiele innych
  5. Danuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomoc
  6. Ocieplenie klimatu nie na całym świecie? Jest jedno miejsce, które się ochładza

Źródło: [O2.pl/Fakt]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News