Polityk widzi dewiację na jarmarku. https://expressbydgoski.pl/
Źródło: https://expressbydgoski.pl/
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 12 Grudnia 2019

Przyjrzyj się uważnie. Prawicowy polityk widzi w tym zdjęciu "promocję ideologii LGBT"

Polityk Porozumienia Jarosława Gowina, Robert Szatkowski, zdążył już zasłynąć homofobicznymi wypowiedziami. Jednak jego ostatni post przekroczył nie tylko granice dobrego smaku ale i... absurdu.

Zapewne nigdy nie napisalibyśmy o Robercie Szatkowskim, gdyby nie jego ostatni, usunięty już wpis na Facebooku. W internecie jednak nic nie ginie, a doszukiwanie się w figurze św. Mikołaja i renifera "promocji LGBT", rodzi wiele pytań.

Polacy, którzy postanowili zarabiać więcej, niż w kraju, stracą 500 plus. Zapadła decyzja Federalnego Trybunału FinansowegoPolacy, którzy postanowili zarabiać więcej, niż w kraju, stracą 500 plus. Zapadła decyzja Federalnego Trybunału FinansowegoCzytaj dalej

Polityk ma dziwne skojarzenia

Na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym stanęła figura św. Mikołaja, wspinającego się na plecy renifera. Z niezrozumiałych powodów, element świątecznego wystroju, wzbudził w polityku Porozumienia, bardzo silne emocje. Robert Szatkowski odebrał go, jako wyraz "tęczowej ideologii" i... zoofilii.

- Kiedy przez kilka lat z rzędu Ratusz uparcie serwował bydgoszczanom Jezuska w stajence o wyglądzie pewnego szpakowatego polityka, myślałem, że Bydgoszczy już nic gorszego dla wizerunku miasta nie spotka. Myliłem się (...) Czy głupota i brak kontroli nad tym, co powstaje w przestrzeni publicznej, brak świątecznego gustu, a może wręcz świadoma zgoda na działania tęczowej ideologii, której przecież nie brakuje w Bydgoszczy - napisał polityk

Sprawę skomentował Łukasz Krupa, dyrektor wydziału promocji miasta.

- Tysiące gości jarmarku widzi Mikołaja, który wspina się na renifera. Jeśli ktoś widzi w tych figurach coś zdrożnego, to chyba ma jakiś problem - skomentował Krupa.

Polityk widzi dewiację na świątecznym jarmarku

ZOBACZ TAKŻE:

1. Tysiące Polaków mogą przejść na emeryturę wcześniej. Wielu nawet o tym nie wie

2. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy

3. Całe życie źle używaliście woreczków do lodu. 15-sekundowy film, który zmienia kuchenne przyzwyczajenia

4. Magda Gessler jednak wystartuje w wyborach prezydenckich? "Skoro Hołownia może"

5. Tomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowia

6. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy