Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Stycznia 2020

Ludzka głupota nie zna granic. Policja publikuje nagranie kierowcy z dwoma promilami

Policja opublikowała nagranie, na którym widać pościg za pijanym kierowcą. Mężczyzna spowodował wypadek, w wyniku którego ranne zostały dwie starsze osoby.

Do wypadku miało dojśc po godzinie 14:00 w poniedziałek 30 grudnia, informuje "Głos Wielkopolski". Trzy samochody osobowe zderzyły się ze sobą na drodze krajowej numer 5 między Trzebawiem a Rosnówkiem w Wielkopolsce.

"Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu Kwalifikowanej pierwszej pomocy i wykonaniu dostępu do poszkodowanych przy użyciu narzędzi hydraulicznych. W wypadku brały udział 3 samochody osobowe. Dwie osoby w stanie ciężkim zostały przetransportowane do szpitala przez przybyły ZRM", pisze na Facebooku Ochotnicza Straż Pożarna w Stęszewie.

Nagranie z polskiego kościoła hitem internetu. NiesamowiteNagranie z polskiego kościoła hitem internetu. NiesamowiteCzytaj dalej

Policja publikuje nagranie z pościgu

Kierowca jednego z pojazdów jechał z bardzo dużą prędkością. W efekcie stracił panowanie nad kierownicą i doprowadził do zderzenia z dwoma innymi samochodami osobowymi. Auto sprawcy wylądowało w przydrożnym rowie.

"W wyniku wypadku ranne zostały dwie starsze osoby, które zostały przetransportowane śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do najbliższych szpitali", podaje gazeta.pl.

Należy dodać, że sprawca wypadku, którego nie zatrzymał się mimo pościgu policji, był pijany. Jak ustalono, miał dwa promile alkoholu we krwi. Zdaniem dziennikarzy "Głosu Wielkopolskiego" jeden z poszkodowanych jest w stanie krytycznym. Trwa walka o jego życie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów