Wiktoria Madej. https://www.facebook.com/wiktoria.madej.58Źródło: https://www.facebook.com/wiktoria.madej.58
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 3 Grudnia 2019

Poznajecie ją? Nastolatka wyszła z domu we wtorek. Może przemieszczać się z 50-letnim mężczyzną

Policja prosi o informacje w sprawie zaginięcia nastoletniej Wiktorii Madej, która we wtorek 19. listopada – jak co dzień – udała się do szkoły przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie. Dziewczyna nie dotarła jednak do placówki.

Zaginiona to 17-letnia licealistka uczeszczająca do szkoły w Konstancinie-Jeziornie. Mimo że 19. listopada jak zwykle wyszła do szkoły, nie pojawiła się tego dnia na zajęciach. Rodzina dziewczyny przypuszcza, że ta może poruszać się z 50-letnim, podejrzanym o pedofilię mężczyzną.

Wiktoria reaguje na imię Zuzia, bo tak wołano na nią w domu. Ma około 160 cm wzrostu. Zdaniem rodziny nastolatka prawdopodobnie przemieszcza się ze znacznie starszym Michałem M. "Ma on także około 160cm i około 50 lat. Oboje mają tendencje do farbowania włosów. Mężczyzna jest podejrzewany o pedofilię i istnieje możliwość, że uciekli przed konsekwencjami prawnymi", napisano w komunikacie umieszczonym na Facebooku. Warto nadmienić, że dziewczyna nie wzięła ze sobą żadnych rzeczy, co mogłoby świadczyć o tym, że planuje uciec.

Policja w całej Europie poszukuje nastolatki

Rodzina zaginionej niestety nie dysponuje żadnym zdjęciem Michała M. "Nie posiadamy niestety żadnej jego fotografii. Oboje są szukani przez policję w całej Europie. Bardzo możliwe że są w okolicach Broku gdzie maja działkę lub Ostrowi Mazowieckiej. Jednak mogą być wszędzie w Polsce jak i za granicami, więc błagam pomóżcie, udostępniajcie i rozglądajcie się! Nie raz internet udowodnił jaką ma siłę i oby tak było tym razem. Wszelkie informacje proszę zgłaszać na policję, a także dzwonić do babci Zuzi pod numer 517656312", czytamy w mediach społecznościowych. Bliscy Wiktorii proszą o informacje i podkreślają, że para może poruszać się starym, małym, zielonym autem.

Jak podłym człowiekiem trzeba być? Z grobu 8-latka skradziono figurkę, jego Anioła StróżaJak podłym człowiekiem trzeba być? Z grobu 8-latka skradziono figurkę, jego Anioła StróżaCzytaj dalej

Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o miejscu pobytu siedemnastkolatki proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub z babcią zaginionej, z którą można się skontaktować pod wspomnianym wcześniej numerem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Duchowni wiedzieli o skłonnościach Paetza! Druzgocące zarzuty

2. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę

3. Mariusz Kamiński może pożegnać się ze swoim stanowiskiem. Zawiadomienie w prokuraturze

4. Czy Szymon Hołownia miałby szansę z Andrzejem Dudą? Najnowszy sondaż

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach