Policja. Policja.pl, zdjęcie ilustracyjneŹródło: Policja.pl, zdjęcie ilustracyjne
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 27 Czerwca 2020

Policja w dużym, polskim mieście zaczęła kontrole. Mogą złapać każdego, lepiej się przygotować

Policja niebawem częściej pojawiać się będzie w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie Wrocławia. Funkcjonariusze mają zamiar sprawdzać, czy obywatele stosują się do rządowego nakazu zakrywania ust i nosa. Pomimo poluzowania większości obostrzeń, związanych z epidemią, nadal do sklepów i komunikacji miejskiej wchodzić powinniśmy w maseczkach.

Na ten moment akcja zaplanowana została we Wrocławiu, ale nie wiadomo, czy w przyszłych tygodniach podobne kontrole, nie zostaną zapowiedziane w pozostałych miastach. Niestety nadal, mimo licznych kampanii informacyjnych, wiele osób nie stosuje się do rządowych wytycznych.

Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożniMasz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożniCzytaj dalej

Policja we Wrocławiu rusza do akcji

- Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo zależy w dużej mierze od nas samych. Obowiązujące ograniczenia i obostrzenia mają jeden cel. Jest to skuteczna walka z koronawirusem. Stosując się do przepisów, zwiększamy bezpieczeństwo swoje i innych, zmniejszamy także ryzyko zakażenia się - komentuje dla Wirtualnej Polski asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znowu w akcji "kobiety chłopieją, a mężczyzna miękki i ciepły". Poniża kobiety do granic możliwości, bo uważa, że może
2. Tragiczne odkrycie w Gdyni. Niestety w basenie odkryli straszną prawdę

W przypadku komunikacji miejskiej, wrocławska policja postanowiła ograniczyć się do upomnień. Każdy, kto nie mając zasłoniętych ust i nosa, napotka funkcjonariuszy w galerii handlowej bądź sklepie, może obawiać się mandatu. Oczywiście, jeśli nie cierpi na żadne schorzenie, którym mógłby wytłumaczyć brak maseczki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja nie zamierza odpuszczać. Posypią się mandaty, nawet po 1000 złotych
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: wroclaw.wp.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News