Policja. pxfuel.comŹródło: pxfuel.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Marca 2020

Zakażony groził policjantom. Zażądał “flachy i pizzy”, skrajna nieodpowiedzialność

Policja poinformowała o niecodziennej interwencji. Jeden z objętych kwarantanną mieszkańców Białegostoku oznajmił mundurowym: "Za pięć minut flacha i pizza, inaczej sam pójdę i będę zarażał". W mieszkaniu pojawili się funkcjonariusze. Mężczyzna zamówienia jednak nie dostał.

Objęty kwarantanną mężczyzna o swoich żądaniach poinformował dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Zgłoszenie wpłynęło w poniedziałek w okolicach godziny 19. Zgłaszający przekazał funkcjonariuszowi, że oczekuje dostawy pizzy oraz alkoholu, w przeciwnym wypadku "sam pójdzie do sklepu i będzie kichał, kaszlał i zarażał koronawirusem inne osoby".

Tysiące Polaków mogą stracić pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemyTysiące Polaków mogą stracić pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemyCzytaj dalej

Policja: mężczyzna stanie przed sądem

Policjanci po kilku minutach zjawili się pod adresem, z którego nadeszło zgłoszenie. Już w drodze do klatki mundurowi usłyszeli dochodzące z jednego z balkonów wulgaryzmy. Wykrzykujący swoje żądania mężczyzna okazał się nietrzeźwy.

"Policjanci stanowczo powiedzieli mężczyźnie, że ma przestrzegać wprowadzonych ograniczeń i stosować się do zasad wynikających z kwarantanny", czytamy w oficjalnym komunikacie białostockiego KMP. Po kilku minutach pijany białostoczanin wrócił do mieszkania.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kwarantanna potrwa dłużej niż sądzimy? Ekspert WHO przedstawił niepokojący scenariusz
2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady

Podlaska Policja

Składanego zamówienia nie otrzymał. Wkrótce dostanie za to wezwanie do sądu. Mężczyzna odpowie za używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym, a także za bezpodstawne wezwanie patrolu Policji.

"Policja kolejny raz apeluje o odpowiedzialne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy!", czytamy na stronie policja.gov.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
  3. UE sponsoruje sprzęt zabezpieczający, ale Polska się spóźniła. Zostaniemy bez pomocy?
  4. Rzecznik rządu wydał nietypowy apel przed Wielkanocą. Wielu nie będzie zadowolonych
  5. Czy wyjście na spacer może narazić na karę? Ujawniono szczegóły nowych ograniczeń
  6. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka

Źródło: bialystok.policja.gov.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News