Policja otrzymała zgłoszenie o zwłokach, które znaleziono w bunkrze na terenie miasta Kluczbork.. (zdj. il.) Pixabay/arembowskiŹródło: (zdj. il.) Pixabay/arembowski
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Czerwca 2020

Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu

Policja otrzymała zgłoszenie o zwłokach w stanie zaawansowanego rozkładu, które znaleziono w bunkrze przy jednej z ulic w Kluczborku (woj. opolskie). Jak dotąd nie jest znana płeć i tożsamości zmarłego ani okoliczności śmierci tej osoby. Informację w tej sprawie przekazał lokalny portal ratownictwo.opole.pl oraz Radio Zet.

W bunkrze przy ul. Dworcowej w Kluczborku natknięto się na zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. O sprawie niewłocznie została powiadomiona policja, która prędko przybyła na miejsce.

Gwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internetGwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internetCzytaj dalej

Policja otrzymała zgłoszenie o zwłokach w bunkrze na terenie miasta Kluczbork

Jak informuje lokalny portal ratownictwo.opole.pl, w środę po południu, ok. godz. 13, kluczborska policja otrzymała zgłoszenie, że w bunkrze przy ul. Dworcowej leży ludzkie ciało w stanie zaawansowanego rozkładu. Funkcjonariusze czym prędzej udali się w to miejsce, gdzie faktycznie znajdowały się zwłoki. Znalezisko zostało przez nich potwierdzone. Natychmiast została wezwana również straż pożarna. Służby wspólnie wydobyły ciało z obiektu. Z racji tego, że ciało znajdowało się w stanie zaawansowanego rozkładu, gdyż zapewne leżało tam dłuższy czas, cała akcja, jak można się domyślać, nie należała do łatwych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo niepokojące zachowanie Antoniego Macierewicza. Wykrzykiwał zadziwiające hasła, wyrywał mikrofon, wszystko się nagrało
2. Tysiące Polaków dostało bardzo ważne SMS. Nie można ich lekceważyć, nie jest dobrze

Z uwagi na powyższe fakty, nie wiadomo na razie, jakiej płci i wieku jest zmarła osoba oraz nieznana jest jej tożsamość. Przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci zmarłego również nie są znane. Śledczy badają tę sprawę. Na najbliższe dni zaplanowano także sekcję zwłok, która prawdopodobnie więcej wyjaśni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Nowelizacja prawa drogowego. Spełnienie dwóch warunków pozwoli uniknąć Ci wysokiej kary

Źródło: ratownictwo.opole.pl / Radio Zet

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News