Policja. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Listopada 2020

Użyto broni, są ranni policjanci. Sytuacja na Marszu Niepodległości coraz gorsza

Warszawska policja właśnie przekazała doniesienia w sprawie trwającego Marszu Niepodległości. W ruch poszły flary, race, broń gładkolufowa i elektryczne hulajnogi. Są ranni mundurowi.

Od 13:30 w Warszawie trwa Marsz Niepodległości. Policja zabezpiecza zdarzenie oraz na bieżąco relacjonuje przebieg starć z narodowcami za pośrednictwem Twittera.

Hit wieczoru, Jarosław Jakimowicz dziękuje Marszowi Niepodległości, oburzające. Hit wieczoru, Jarosław Jakimowicz dziękuje Marszowi Niepodległości, oburzające. "Jestem dumny i spokojny i wdzięczny"Czytaj dalej

Warszawska policja starła się z narodowcami. Są ranni mundurowi

"W celu przywrócenia porządku publicznego, w ramach obowiązującego prawa prowadzone są działania pododdziałów zwartych policji. Kilku policjantów zostało rannych. Wykorzystywane są środki przymusu bezpośredniego w tym gaz pieprzowy i w indywidualnych przypadkach broń gładkolufowa" - podali w komunikacie przedstawiciele policji.

"W rejonie Ronda de Gaulle'a grupy chuliganów zaatakowały policjantów chroniących bezpieczeństwa innych ludzi. Do działań wprowadzono pododdziały zwarte. W celu przywrócenia porządku prawnego wykorzystywane są środki przymusu bezpośredniego" - dodali.

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" TVP przedstawiły informacje, jakie im pasowały? Wydanie, które wielu zapamięta na długo, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

"Do bieżących działań wykorzystywane są zarówno znaczne siły policyjne, jak i duże wsparcie techniczne, począwszy od kamer monitoringu po policyjny śmigłowiec" - relacjonują przebieg zdarzenia.

Co więcej, w wyniku manifestacji doszło do podpalenia mieszkania oraz zdewastowania jednego z oddziałów sieci Empik. Funkcjonariusze policji stale nadzorują przebieg manifestacji. Część osób wymaga opieki medycznej, która jest udzielana potrzebującym. Podpalono też stojak na rowery oraz zaatakowano operatora "Wirtualnej Polski.

DZISIAJ GRZEJE: 1.„Nie zrozumiesz, bo usunęła ci matka mózg”. Bulwersujące słowa wykładowcy, natychmiast go wyrzucono
2. Lidl uruchomił tydzień polski. Na półki rzucił absolutne hity
3. Do jakich sklepów wejdziemy w galerii handlowej? Nie każdy wie dokładnie, co obowiązuje obecnie

Przypomnijmy, że prezydent Warszawy odmówił wydania zgody na przeprowadzenie Marszu Niepodległości. Policja nie jest w stanie wyciągnąć konsekwencji wobec tak licznej grupy. Organizatorzy złożyli zażalenie od decyzji, jednak w obu instancjach narodowcy przegrali z wymiarem sprawiedliwości.

Zaskakujący wpis Empiku, internauci się nie spodziewali. Zaskakujący wpis Empiku, internauci się nie spodziewali. "Drodzy Panowie, my też tęsknimy za koncertami"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor
  2. Państwo wkroczyło na pola rolników i odebrało im ziemię. Ani złotówki rekompensaty
  3. Czy kolejna historia wstrząśnie Kościołem? Raport o byłym kardynale może wzbudzić poruszenie
  4. Mosbasher powiedziała kilka słów o Bidenie. Zna go bardzo długo
  5. Dziennikarz TVP dotykał swoje koleżanki bez ich zgody? W mediach pojawiły się skandaliczne doniesienia
  6. Pan Bogusław spadł z roweru i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Niefortunny wypadek okazał się wyjątkowo cenny
  7. Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes