Policja poszukuje sprawcy kradzieży.. bydgoszcz.kujawsko-pomorska.policja.gov.plŹródło: bydgoszcz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Maja 2020

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja opublikowała nagranie, dokonał haniebnej kradzieży

Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, który odpowiada za kradzież czterech przesyłek kurierskich z wnętrza pojazdu marki Renault. Jego wizerunek utrwalono na kamerach bydgoskiego autobusu.

O prowadzonym przez kryminalnych z bydgoskiego Fordonu dochodzeniu w sprawie kradzieży przesyłek kurierskich czytamy na stronie miejscowego KMP. Do zdarzenia miało dojść 6 kwietnia bieżącego roku w okolicach godziny 14 przy ulicy Kadłubka 1 w Bydgoszczy.

Nieoficjalne. Media: Odnaleziono ciało 3,5-letniego KacperkaNieoficjalne. Media: Odnaleziono ciało 3,5-letniego KacperkaCzytaj dalej

Policja prosi o informacje

Podejrzewany o popełnienie przestępstwa mężczyzna ma około 30 lat, a w momencie zdarzenia ubrany był w niebieską bluzę, czarne spodnie dresowe z trzema pasami po bokach i czarne buty z czerwoną podeszwą.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?
2. Forsal: W nocy Sejm przeforsował przepis warty miliardy zł. Niespodziewanie dołączył go do tarczy 3.0

Po kradzieży podejrzany wsiadł do autobusu linii 69 na pętli autobusowej "tatrzańskie". Jego wizerunek został zarejestrowany na znajdującej się w pojeździe kamerze monitoringu.

"Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-525 58 16, a także całodobowo pod numerami 52-525 58 59 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 1101/2020", czytamy w oświadczeniu bydgoskich funkcjonariuszy.

Więcej fotografii, na których uwieczniono sprawcę, dostępnych jest na stronie internetowej KMP w Bydgoszczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
  2. Protest w centrum Warszawy, interweniuje policja. Utrudnienia w ruchu drogowym
  3. Niebezpieczne zwierzę grasuje po ulicach polskiego miasta. Maleńki piesek konał na rękach dziewczynki, drugi cudem uszedł z życiem
  4. Czy dziś obowiązuje cisza wyborcza? Wyjaśniamy, co grozi za jej złamanie w normalnych warunkach
  5. Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Przywołał wspomnienia, które poruszą każdego, pamiętającego lata 90.
  6. Dramatyczny wynik koronawirusa na świecie. Wielu się obawiało, niestety

Źródło: bydgoszcz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News