Policja odnalazła ciało młodej kobiety. (zdj. ilustracyjne) ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: (zdj. ilustracyjne) ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Maja 2020

Ciało zaginionej młodej kobiety z Pomorza znalezione w strasznym stanie. Zbrodnia, która przejdzie do historii polskiej policji

Policja odnalazła ciało należące najprawdopodobniej do młodej kobiety, która była poszukiwana od ostatnich dwóch miesięcy. Jej zwłoki znaleziono pod Nowym Dworem Gdańskim. Sprawa ta zapewne przejdzie do historii polskiej kryminalistyki, jej szczegóły są bowiem drastyczne.

Szczegóły sprawy przytacza Polsat News. Zeznania przekazane przez zatrzymanego 20-latka, który przyznał się do popełnienia zbrodni, przedstawiają się wręcz makabrycznie. Mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące. Za popełnione czyny grozi mu jednak dożywocie.

Andrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowiskoAndrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowiskoCzytaj dalej

Policja zatrzymała 20-latka

Szczegóły morderstwa przytacza anonimowa informatorka. Z przekazanych reporterowi "Wydarzeń" informacji wynika, że sprawca rozczłonkował oraz oskórował ofiarę. – Nagrywał filmiki, kiedy robił to, co robił z jej ciałem. Dzięki temu najprawdopodobniej była możliwość dotarcia do niego i zmuszenia, żeby się przyznał – twierdzi kobieta, która miała rozmawiać ze śledczymi.

Zatrzymany mężczyzna to były chłopak zaginionej 23-latki. Jak podaje Polsat, od początku znajdował się w kręgu podejrzanych. Funkcjonariusze dotychczas nie mieli jednak wystarczających dowodów, by przedstawić mu zarzuty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Sprawa ruszyła z miejsca zaledwie kilka dni temu. Niewykluczone, że ogromne znaczenie w tej sprawie miały powstałe rzekomo nagrania. 20-latek przyznał się do popełnienia zbrodni i wskazał miejsce, gdzie ukrył rozczłonkowane ciało ofiary. Zwłoki odnaleziono na polach pod Nowym Dworem Gdańskim (woj. Pomorskie).

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zatrzymany szczegółowo zaplanował zarówno morderstwo, jak i makabryczne czynności, których dokonał potem. W sprawie możliwy jest motyw erotyczny. – Sprawca prawdopodobnie został odtrącony, czyli był to motyw erotyczny, a pobudką było uczucie zemsty – przekazał cytowany przez polsatnews.pl kryminolog prof. Brunon Hołyst.

Warto zauważyć, że prokuratura nie potwierdziła dotąd, iż odnalezione ciało należy do poszukiwanej 23-latki. Konieczne jest przeprowadzenie badań DNA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowy test na COVID-19. Wykryje infekcję, zanim chory zacznie zarażać
  2. We wtorek mija bardzo ważny termin dla wszystkich Polaków. Ostatnia chwila na załatwienie sprawy
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Koniec z 14-dniową kwarantanną dla przyjezdnych. Będą nowe zasady przekraczania granic europejskiego państwa

Źródło: polsatnews.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News