Polak obrzydliwie zaatakował dziewczynkę. siepomaga.pl
Źródło: siepomaga.pl
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 1 Grudnia 2019

Polak w niewyobrażalny sposób zaatakował chore dziecko. Nie mieści się w głowie

Polak w niewyobrażalnie okrutny i rasistowski sposób zaatakował chorą dziewczynkę, której rodzice potrzebują wsparcia finansowego. O sprawie poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Maleńka Samuela może całkowicie stracić wzrok. Lekarze zdiagnozowali u niej anomalię Patersa i zespół Axenfelda-Riegera. 4-miesięczna dziewczynka, najprawdopodobniej, widzi świat przez gęstą mgłę. Krajowi lekarze poradzili zaczekać, aż osiągnie pełnoletność, ale rodzice nie chcą narażać swojej córki i planują wyjazd do Barcelony. To właśnie tam znaleźli najlepszych specjalistów.

- Przed naszą córeczką, Samuelą całe życie. To, czy przejdzie przez nie samodzielnie, czy jako niepełnosprawna, zależy od tego, czy odpowiednio szybko dostanie pomoc. Nasza opieka, miłość, troska, to za mało. Jesteśmy zrozpaczeni, bo dla naszego dziecka chcieliśmy tylko tego, co najlepsze - czytamy na stronie internetowej zbiórki.

Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)Czytaj dalej

Niestety, jak się okazuje nie wszyscy mają współczucie dla maleńkiego, niewinnego dziecka.

Polak obrzydliwie obraził dziewczynkę

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skierował zawiadomienie do prokuratury, w sprawie komentarzy, jakie pod linkiem do zbiórki zostawił jeden z internautów. Odniósł się do faktu, że ojciec dziewczynki jest ciemnoskóry.

- Brudas nie umie zarobić na dziecko? R***** to się chciało a do roboty to już nie je****** na socjal liczy mu******* k**** - to tylko jeden z komentarzy mężczyzny.

Jak zauważa Ośrodek, internauta sam ma dziecko.

- Kamil sam ma małe dziecko. Na zdjęciach pozuje z maleństwem, ale mimo wszystko rasizm odbiera mu empatię. Jak bardzo trzeba być skażonym nienawiścią? - czytamy w poście.

Rodziców małej Samueli możecie wesprzeć pod tym linkiem. Poniżej zamieszczamy treść komentarzy mężczyzny.

Polak obrzydliwie wyzywa małą, chorą dziewczynkę

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ku przestrodze. Znany aktor dowiedział się o nowotworze czwartego stopnia przez przypadek

2. Za kulisami "07 zgłoś się", rozgrywał się gorący romans. Kultowy aktor miał wtedy żonę i dzieci

3. "2020 rokiem katastrofy finansowej". Zabraknie pieniędzy dla jednej z grup zawodowych

4. Matka zamieściła zadanie z podręcznika do V klasy. Coś okropnego

5. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy

6. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy