Pogoda. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Lipca 2020

Miliony Polek i Polaków otrzymają dziś SMS-a . Będzie bardzo niebezpiecznie, rządowe centrum ostrzega

Pogoda zgodnie z alertem RCB może spowodować niemałe niebezpieczeństwo. W ostatniej chwili do każdego z nas dotarły pilne zawiadomienia. Skrajne anomalie i zdarzenia już niedługo mogą rozpętać się nad Polską. Na co powinniśmy przygotować się tym razem?

Sytuacja pogodowa w naszym kraju wciąż pozostawia wiele do życzenia. Nie tylko na Podkarpaciu, ale też w Małopolsce i Warszawskie Polacy zmagali się z gradami, silnymi opadami oraz porywistymi wiatrami. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nieustannie przekazuje informacje oraz wydaje ostrzeżenia w sprawie niebezpiecznych zjawisk. Tym razem na nasze telefony komórkowe przyszedł ważny alert RCB. Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed ewentualnymi zagrożeniami.

Wyjątkowa oferta Biedronki. Aby nie płacić, musisz spełnić tylko jeden warunekWyjątkowa oferta Biedronki. Aby nie płacić, musisz spełnić tylko jeden warunekCzytaj dalej

Pogoda. Alert RCB dotarł do milionów. Burze i grad już niedługo w Polsce

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa za pośrednictwem SMS-ów kontaktuje się mieszkańcami Polski celem informowania o skrajnych zdarzeniach pogodowych. Okazuje się, że dziś, 28 lipca powinniśmy dostosować nasze plany do nadchodzących zagrożeń. Pracownicy RCB nagle zaapelowali o znalezienie bezpiecznego miejsca. IMGW również zaalarmowało większość województw. Mieszkańcy Małopolski, Świętokrzyskiego oraz Mazowsza mogą zmierzyć się ze zjawiskami meteorologicznymi, które spowodują poważne straty materialne.

Podjęto decyzję w ostatniej chwili. Rząd wycofuje się z planów, uległ związkomPodjęto decyzję w ostatniej chwili. Rząd wycofuje się z planów, uległ związkomCzytaj dalej

"Uwaga! Dziś (28.07) oraz w nocy silny wiatr i burze z gradem. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr" - czytamy w alercie RCB wysłanym do milionów Polaków. W ostatniej chwili wskazali oni, że najbliższy wieczór powinniśmy spędzić w domowym zaciszu. IMGW prosi, aby regularnie śledzić pogodę oraz oficjalne informacje przekazywane przez synoptyków. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Zakupy zrobisz nawet z łazienki. Biedronka obiecuje darmową dostawę, warunek jest tylko jeden
 

Pogoda w naszym kraju nie tylko nie wywoła entuzjamu turystów, ale też wywoła niemałe szkody. "Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych" - zapowiada IMGW dla województw: śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, świętokrzystkiego i łódzkiego.

Osztrzeżenia pierwszego stopnia wydano dla województw: podkarpackiego, lubelskiego. podlaskiego, części województwa opolskiego i wielkopolskiego oraz dla pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.  

Pogoda

Pogoda

Pogoda

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki
  2. Z ostatniej chwili: Mężczyzna zaginął w wodzie. Ludzie tworzą łańcuch życia nad Zegrzem
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Nareszcie. Rząd zniesie część zakazów, tysiące Polaków może być zachwyconych

Źródło: [Alert RCB/IMGW]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!