Burze. Pixabay/eliasbutyŹródło: Pixabay/eliasbuty
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 20 Lipca 2020

Burze nad Polską i grad wielkości kurzych jaj. IMGW wydaje pilne ostrzeżenie pierwszego stopnia

Do Polski zmierzają silne burze. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dla większości kraju. Uwaga także na niszczycielski grad i wiatr osiągający prędkość nawet do 90 km/h.

IMGW ostrzega przed burzami, które mogą wystąpić dzisiaj w Polsce. Alert pierwszego stopnia ma obowiązywać przez cały dzień.

To był zamach? Syn sędziny badającej sprawę Epsteina zastrzelonyTo był zamach? Syn sędziny badającej sprawę Epsteina zastrzelonyCzytaj dalej

Alert pogodowy w Polsce

IMGW wydało ostrzeżenie burzowe pierwszego stopnia dla dwunastu województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, łódzkiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Alert obowiązuje przez cały dzień, gdyż sytuacja może zmieniać się z minuty na minutę. IMGW prosi, aby uważnie śledzić komunikaty pogodowe w całym kraju.

Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuNieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

Zmiana pogody – intensywne opady

Prognozy zakładają wystąpienie burz i intensywnych opadów deszczu dla większości terenów w Polsce. Synoptycy ostrzegają przede wszystkim przed silnymi podmuchami wiatru, które mogą osiągnąć prędkość 90 km/h.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pitbull zapłodnił husky. Wygląd szczeniaków zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite 2. To był zamach? Syn sędziny badającej sprawę Epsteina zastrzelony

Prognozuje się ponadto wystąpienie burz z opadami deszczu, które mogą wynieść od 20 mm do 40 mm na metr kwadratowy. W niektórych miejscach spodziewany jest również grad o nienaturalnie dużym rozmiarze. Ostrzeżenie pierwszego stopnia oznacza, iż mogą wystąpić warunki atmosferyczne, które mogą doprowadzić do zniszczeń mienia, oraz zagrozić zdrowiu lub życiu.

Źródło: [Interia]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek z udziałem autobusu w Warszawie. Jedna osoba ranna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News