Pogoda nie rozpieszcza. wtv.pl
Źródło: wtv.pl
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Maja 2020

Tej nocy może być niebezpiecznie, lepiej zachować szczególną ostrożność. Instytut wydał właśnie komunikat

Pogoda w niektórych częściach kraju jeszcze wczoraj nie wskazywała na to, że zbliżamy się do połowy maja. Media społecznościowe zalały zdjęcia... śniegu! Niestety, tak gwałtowna zmiana temperatury ma swoje reperkusje. Dla poszczególnych województw wydano właśnie ostrzeżenia.

Instytut Meterologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla kilku części kraju. Tej nocy zaobserwować będziemy mogli niespodziewane zjawiska atmosferyczne. Kto powinien zachować szczególną ostrożność?

Dopiero co obiecano otwarcie fryzjerów i restauracji a już pojawiły się kolejne szczegóły. Wiceminister rozwoju zdradziła planyDopiero co obiecano otwarcie fryzjerów i restauracji a już pojawiły się kolejne szczegóły. Wiceminister rozwoju zdradziła planyCzytaj dalej

Pogoda tej nocy nie będzie nas rozpieszczać

Na północy Polski, tak jak i minionej nocy, pojawią się przymrozki. Te stanowić mogą szczególne niebezpieczeństwo dla kierowców - drogi mogą być bowiem wyjątkowo śliskie. Wzmożoną uwagę za kierownicą zachować powinni mieszkańcy województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, północnej części - zachodniopomorskiego, mazowieckiego oraz podlaskiego. Jak dowiadujemy się z komunikatu IMGW, temperatura przy gruncie wynieść może zaledwie -3 stopnie celsjusza.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawę czeka paraliż? Szykuje się ogromny strajk, padła oficjalna data
2. Jaki majątek ma Rafał Trzaskowski? Kandydat na prezydenta ujawnił źródła dochodów

Na południu kraju wystąpić mogą z kolei intensywne opady deszczu. Mowa o województwach śląskim, małopolskim, podkarpackim oraz w środkowej i południowej części woj. lubelskiego, gdzie spaść może od 25 mm do 35 mm deszczu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec obowiązku noszenia maseczek w kilku województwach? Szumowski podaje jeden warunek
  2. 16-latek nie miał maseczki i był na dworze. Został zatrzymany przez policję, sprawa trafiła do sądu
  3. Edyta Górniak niebezpiecznie straszyła internautów. Dostała odpowiedź, której nie mogła się spodziewać
  4. Wierny człowiek Tadeusza Rydzyka wystosował niebezpieczny apel. Miejmy nadzieję, że zostanie potraktowany z przymrużeniem oka
  5. “Ja jestem od traktora do internetu”. Lech Wałęsa w bardzo trudnej sytuacji, szuka nowej pracy
  6. Potężne trzęsienie ziemi. Służby: "Najsilniejsze, jakie przeżyłem". Zaskakująca wiadomość ze świata