Podlaskie: ciało noworodka odnalezione na wysypisku śmieci. (zdj. ilustracyjne) pxhere.comŹródło: (zdj. ilustracyjne) pxhere.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Maja 2020

Podlaskie: Tragiczne znalezisko na wysypisku śmieci. Zatrważająca sprawa, do akcji wkroczyła policja

Podlaskie obiegła wiadomość o zabójstwie noworodka. Ciało chłopca odnaleziono na wysypisku śmieci w Czerwonym Borze. Na ten moment nie jest jasne, co było przyczyną tragedii, ani kto stał za zbrodnią. Jak dotąd nikomu nie przedstawiono zarzutów, podaje Prokuratury Okręgowej w Łomży. Śledczy prowadzą poszukiwania matki dziecka.

Szczegóły tej wyjątkowo makabrycznej sprawy przytacza Polsat News. Jak czytamy, w ubiegły piątek funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, które mogły mieć związek ze śmiercią nowo narodzonego chłopca. Rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa na ten moment nie podał jednak szczegółów działań oraz personaliów zatrzymanych.

RMF: Mateusz Morawiecki miał podjąć bardzo ważną decyzję. Media dotarły do szczegółów planu, chodzi o obostrzeniaRMF: Mateusz Morawiecki miał podjąć bardzo ważną decyzję. Media dotarły do szczegółów planu, chodzi o obostrzeniaCzytaj dalej

Podlaskie: matka dziecka nadal poszukiwana

– Osoby te zostały przesłuchane w charakterze świadków – przekazał, cytowany przez portal polsatnews.pl, prokurator Kaczyński. Potwierdzono również, że nadal poszukiwana jest matka dziecka. Dodano, że prowadzone śledztwo nie dotyczy na ten moment konkretnej osoby bądź osób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mocne słowa Andrzeja Dudy o sytuacji w Trójce. Wielu słuchaczy może być zadziwionych
2. Czarne chmury nad popularną siecią obuwniczą. Może zamknąć nawet 100 sklepów

Zwłoki noworodka znaleziono 8 maja na terenie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze. Ciało dziecka odnalazł pracownik placówki. Wkrótce na miejscu pojawili się śledczy, a czynności rozpoczęła Prokuratura Rejonowa w Zambrowie.

W dalszej części śledztwa kierownictwo nad sprawą przejęła Prokuratura Okręgowa w Łomży. Ustalono, że chłopiec został zamordowany, a przyczyną śmierci był uraz wielomiejscowy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe statystyki Ministerstwa Zdrowia. Tak dobrze nie było od 11 marca
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Policja informuje: Zatrzymany podczas protestu przedsiębiorców ma objawy koronawirusa. Sytuacja, jakiej nie było
  4. Kim tak naprawdę jest Paweł Tanajno? Nikt się nie spodziewał, cała prawda wyszła na jaw
  5. Nowe, żółte alarmy dla ośmiu województw. Może zrobić się bardzo niebezpiecznie, ostrzega IMGW
  6. Pierwszy, cały kontynent pokonał koronawirusa. Wspaniała wiadomość i ogromna nadzieja

Źródło: polsatnews.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News