Płock. materiały policyjneŹródło: materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Stycznia 2021

Rodzina szuka 13-letniego Kuby. Policja prosi o pilny kontakt

Płock. Lokalna jednostka policji wystosowała pilny komunikat w sprawie 13-letniego Kuby. Informacje o zaginięciu chłopca zostały przekazane kilka godzin temu. Podczas poszukiwań najważniejsze są zaś pierwsze doby. Funkcjonariusze proszą o kontakt i wsparcie.

"Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym nastolatkiem. Jeśli posiadasz informacje, które mogą być istotne dla ustalenia miejsca pobytu Kuby Janiszewskiego, to prosimy o pilny kontakt" - zaapelowała jednostka w oficjalnym komunikacie. Płock stał się miejscem pilnych poszukiwań. 

Płock. Trwają poszukiwania 13-letniego Kuby. Widzieliście go?

Nastolatek ostatni raz był widziany 18 stycznia w godzinach popołudniowych. Kuba Janiszewski od tego momentu nie skontaktował się z bliskimi ani nie został dostrzeżony przez mieszkańców gminy. Po kilku godzinach 13-latek wciąż się nie odnalazł. 

"Chłopiec ubrany był w kurtkę z ortalionu w  kolorze ciemnej zieleni, spodnie dresowe koloru granatowego, buty sportowe koloru czarnego, jasną bluzę z kapturem" - przekazały płockie służby mundurowe. 

Urzędnicy ścigają prawie 300 tys. Polek i Polaków, którzy zapomnieli o opłacie. Abonament RTV nadal płaci niewielu z nasUrzędnicy ścigają prawie 300 tys. Polek i Polaków, którzy zapomnieli o opłacie. Abonament RTV nadal płaci niewielu z nasCzytaj dalej

Kuba ma 155 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, a także krótkie, blond włosy. Poszukiwania są prowadzone nie tylko przez funkcjonariuszy, ale też przez zaniepokojoną lokalną społeczność.

"Ktokolwiek widział zaginionego nastolatka lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o  kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 70 516 00 ; 47 70 516 01 i pod numerem alarmowym 112" - czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Nie wiemy, co mogło doprowadzić do zaginięcia. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [KMP Płock]