Słynna willa "Playboya". WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Grudnia 2019

Prawda o życiu w willi "Playboya". Modelka wylądowała na ulicy, jej skóra zaczęła gnić

Modelka "Playboya"skończyła jako alkoholiczka i wylądowała na ulicy. 37-letnia dziś kobieta opowiada o swojej przeszłości.

Miała tylko 19 lat, gdy przyjechała do Los Angeles. Jessica Landon miała naprawdę obiecujący początek. Została modelką sławnego na cały świat magazynu "Playboy". Następnie wystąpiła nawet w kilku produkcjach telewizyjnych (m.in. Comedy Central i NBC). Zamiast wielkiej kariery życie przyniosło jej jednak uzależnienie od alkoholu, ulicę oraz odwyk.

Dla Tony`ego Halika rzuciła męża i podbiła świat. Po latach ujawniła, że jej życie nie było usłane różamiDla Tony`ego Halika rzuciła męża i podbiła świat. Po latach ujawniła, że jej życie nie było usłane różamiCzytaj dalej

Playboy. Modelka została ciężką alkoholiczką

Pokusy związane z życiem w willi Hefnera były ogromne, a dostep do alkoholu, jak twierdzi kobieta, nieograniczony. Zaznacza, że piła niemal 24 godziny na dobę. Wódka miała być dla niej ucieczką od problemów, napadów lęku oraz wstydu.

– Przez wiele lat imprezowałam z Hugh Hefnerem, byłam modelką „Playboya”. Dostęp do alkoholu był nieograniczony. Ja jednak nie piłam publicznie. Upijałam się w domowym zaciszu, bo tylko w ten sposób mogłam uwolnić się od lęku i wstydu. Te uczucia towarzyszyły mi od dzieciństwa, ponieważ padłam ofiarą molestowania seksualnego – mówi modelka, cytowana przez Wprost.

Landon miała wymiotować krwią, miewać drgawki oraz tracić przytomność. Usiłowała, co prawda, szukać pomocy i walczyć z nałogiem, zawsze jednak do niego wracała. W pewnym momencie wylądowała na ulicy. – Byłam bezdomna, mogłam liczyć tylko na innych ludzi. Pewna kobieta pozwoliła mi mieszkać na strychu swojego domu. Zrobiłam z tego lokum swój azyl. Piłam alkohol przez całą dobę i nigdzie nie wychodziłam, z nikim się nie kontaktowałam. Taki stan trwał aż do momentu, gdy wypadłam przez okno i trafiłam do szpitala z krwotokiem mózgu – czytamy na stronie tygodnika.

Playboy. Jessica London wylądowała na ulicy

Modelka ważyła ledwie 35 kilogramów. Od leżenia w swoich własnych fekaliach zaraziła się gronkowcem. Jak mówi, była przekonana, że jest bliska śmierci. W ostatnim geście desperacji zwróciła się o pomoc do byłego partnera.

Jessica Landon ostatecznie wygrała walkę z alkoholizmem. Po zakończonym sukcesem leczeniu wróciła do rodzinnego Rancho Cucamonga. Dziś jest trenerką trzeźwości, a w grudniu ma zostać mamą.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków

2. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora

3. Pogoda na Boże Narodzenie 2019. Czy możemy liczyć na śnieg?

4. Polexit jednak realny? Przygnębiające badanie daje do myślenia

5. Świadczenia opiekuńcze w 2020 roku. Ile możemy w sumie zainkasować?

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia