Samochody. WallpaperFlare/No AuthorŹródło: WallpaperFlare/No Author
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Lipca 2020

Chcesz tanio kupić samochód? PKO BP ma świetną ofertę

Grupa PKO Bank Polski wprowadza pierwszą bankową platformę do zakupu samochodów. Bank zapewnia wiele udogodnień dla klientów i przedstawia atrakcyjne oferty.

Automarket to pierwsza w Polsce bankowa platforma umożliwiająca zakup samochodów używanych. Auta są sprawdzone technicznie, wyselekcjonowane i objęte całkowitą gwarancją.
 

PKO Bank Polski realizuje strategię transformacji cyfrowej

 
Klienci, którzy skorzystają z Automarketu będą mogli posłużyć się bardzo prostym sposobem finansowania, jaki oferuje Grupa PKO BP. Powstanie specjalnej platformy to kolejny krok przedsiębiorstwa, które stara się przejść swoistą transformację cyfrową. „PKO Bank Polski konsekwentnie realizuje ogłoszoną pół roku temu strategię i zmienia się w platformę bankową. Chcemy, aby nasi klienci, mogli załatwiać swoje codzienne sprawy bezpiecznie i bez wchodzenia z domu. Uruchomiona platforma Automarket to kolejny krok w tym kierunku. Dzięki dostępowi do zaawansowanych technologii IT i dużej skali działania, mogliśmy stworzyć pierwsze w Polsce narzędzie, które przenosi do świata cyfrowego cały proces zakupu nowych i używanych aut” – powiedział Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO BP. Jak twierdzi, głównym celem stworzenia platformy jest zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi, czytelną informację o pojazdach oraz intuicyjne sterowanie.
 

Automarket od PKO Banku Polskiego
 

Platforma Automarket to pierwsze w Polsce narzędzie umożliwiające klientom zakup samochodu na stronie, całkowicie zintegrowanej z elektronicznymi kanałami banku – aplikacją mobilną IKO oraz serwisem iPKO. Dostępne w aplikacji pojazdy pochodzą od zaufanych partnerów banku, którzy należą do grupy dealerów samochodowych oraz z własnych zasobów Grupy Kapitałowej Banku.

DZISIAJ GRZEJE:1. Możesz dostać nawet 100 tys. zł. Wielka oferta Biedronki 2. Rafał Trzaskowski będzie Prezydentem Warszawy na pół etatu? Nikt nie spodziewał się zaskakującej propozycji

PKO BP ma w planach rozwój usługi PKO Leasing, dzięki czemu na Automarkecie będzie pojawiało się więcej samochodów. Na platformie mamy dostępne również opcje finansowania auta. Klient może zdecydować między wynajmem długoterminowym, Autopożyczką PKO BP lub zakupić pojazd za gotówkę. Platforma pozwala na załatwienie wszystkich najważniejszych procedur dotyczących zakupu auta u jednego przedstawiciela. Serwis dostępny jest pod linkiem.
 
Źródło: [media.pkobp.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Możesz dostać nawet 100 tys. zł. Wielka oferta Biedronki
  2. Rafał Trzaskowski będzie Prezydentem Warszawy na pół etatu? Nikt nie spodziewał się zaskakującej propozycji
  3. 15 tys. wiernych zgromadzonych w jednym miejscu dla Tadeusza Rydzyka. Mówił o grzechach Polaków
  4. Lekarski skandal. Komisja na badaniu zaocznym "cudownie uzdrowiła" 10-latka. Teraz dziecko i matka nie mogą korzystać z zasiłku