PKO BP oferta. Flickr / MonikaŹródło: Flickr / Monika
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 28 Sierpnia 2020

PKO BP ma specjalną propozycję. Czasu na podjęcie decyzji nie zostało wiele

PKO BP w czasie pandemii koronawirusa stara się na wiele sposobów przyciągać nowych klientów, chcących założyć osobiste konto. To właśnie do nich skierowana jest najnowsza, specjalna propozycja banku. Czasu na skorzystanie z promocji jest już niewiele, dlatego też warto się z nią zapoznać.

PKO BP, tak jak inne największe banki, zmagają się ze skutkami kryzysu powodowanego koronawirusem. Trudno więc dziwić się faktowi, iż podobne instytucje prześcigają się w kolejnych propozycjach, mających zachęcić klientów do skorzystania właśnie z ich usług. Tym razem PKO BP celuje przede wszystkim w ludzi młodych, którzy zakładają swoje pierwsze konta. Nie oznacza to jednak, że nieco starsi klienci nie zyskają na propozycji banku.

Jest ważne ostrzeżenie, może chodzić także o ciebie. Jest ważne ostrzeżenie, może chodzić także o ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"Czytaj dalej

PKO BP z nową propozycją

Instytucja wyruszyła z promocją "Otwórz konto i odbierz 200 zł na Allegro". Aby z niej skorzystać, do 18 września należy zarejestrować się w akcji oraz otworzyć Konto za Zero albo też Konto dla Młodych w tymże banku. Później, do 9 października klient powinien wykonać co najmniej 3 płatności za pośrednictwem BLIK-a oraz 3 płatności bezgotówkowe kartą. W opisie promocji podkreślono, że w przypadku drugiego z wymienionych działań akceptowane są także płatności zbliżeniowe.

Groźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówGroźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówCzytaj dalej

Warto podkreślić, że 200 zł na Allegro mogą zdobyć jedynie osoby, które nie posiadały osobistego konta w PKO BP od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r. "Promocja trwa od 03.08 do 18.09.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania puli 5000 nagród. Pamiętaj, że nagrody otrzyma 5000 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji. Do 24.08.2020 r. 1851 osób spełniło wszystkie warunki promocji", informują przedstawiciele banku na oficjalnej stronie internetowej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo smutna wiadomość sprzed kilku chwil. Śmierć uderzyła nagle, fani w żałobie
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Biedronka pilnie wycofuje trzy partie produktu. Może być niebezpieczny dla niektórych osób

Ostatnim warunkiem, jaki należy spełnić, aby otrzymać 200 zł na Allegro, jest uzyskanie dostępu do serwisu iPKO do dnia przekazania danemu klientowi nagrody. Należy także zaakceptować zgodę marketingową. Pozostałe, najważniejsze informacje o promocji każdy zainteresowany może uzyskać za pośrednictwem witryny banku PKO BP.

Źródło: PKO BP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolność
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo