PKO BP ponownie wprowadza nagłe zmiany.. (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Czerwca 2020

Masz konto w PKO BP? Pojawiły się całkowicie nowe zmiany, wielu klientów będzie zagubionych

PKO BP z pewnością zaskoczy klientów pilnymi zmianami. Od dłuższego czasu instytucja ta wprowadza coraz to nowsze udogodnienia. Większość z nich dotyczy serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Czego tym razem powinniśmy się spodziewać?

Obecny kryzys dla wielu instytucji finansowych stanowi znaczną przeszkodę, jednak PKO BP wciąż zdobywa sympatię niejednego klienta. Kreatywność kierownictwa banku zdaje się nie mieć końca. Aktualizacje serwisów, zmiany graficzne, uproszczenie poruszania się po serwisie iPKO to zaledwie namiastka wdrożonych inicjatyw. Naszedł czas, aby przygotować się na kolejne niespodzianki.

Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, Nie dajcie się zmylić wysokim upałom. Nadchodzą poważne zmiany, "zagrożenie zdrowia i życia"Czytaj dalej

PKO BP wdraża ważne zmiany, które dotyczą wielu Polaków

Komunikat przekazany przez portal Cashless.pl wskazuje, że już do 26 czerwca wycofany zostanie obecnie funkcjonujący serwis transakcyjny. Przypomnijmy, że był on przeznaczony do specjalnie dla użytkowników smartfonów. Będzie zastąpiony nowym, zaktualizowanym serwisem iPKO. Zgodnie z deklaracjami banku miało do tego dojść właśnie dziś, w ten piątek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dodatkowe 350 zł do emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

PKO BP postanowiło wymienić oraz uprościć korzystanie z bankowości elektronicznej. Zaskoczyć nas może nowy ekran startowy i menu główne. Posiadacze telefonów komórkowych będą mieli swoje konta ułożone obok siebie. Na komputerach umieszczone będą jedno pod drugim. Poza transakcjami, które zostały zrealizowane, będziemy mogli zapoznać się z także z tymi odrzuconymi i anulowanymi. Ułatwione zostanie też podsumowanie finansów oraz składanie internetowych wniosków. Na nowe produkty zostanie przeznaczona też nowa zakładka. Użycie funkcji "Na skróty" pozwoli przejść do "oferty banku", "ustawień" czy "przelewów" .

Początkowo klienci będą zapewne nieco zagubieni. Ostatecznie zmiany mają im jednak ułatwić korzystanie z mobilnej bankowości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  3. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  4. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  5. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [Cashless]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News