PKO BP, mBank, ING, BNP Paribas. (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Lipca 2020

Poważne kłopoty klientów PKO BP. Problemy także w ING, mBank i BNP Paribas, trzeba się przygotować

PKO BP, mBank, ING, BNP Paribas zmagają się z poważnymi problemami technicznymi. Wielu klientów nie będzie zadowolonych, gdy dowiedzą się o nadchodzących utrudnieniach. Dotyczą one dostępu do bankowości elektronicznej, realizacji przelewów, a nawet wypłat z bankomatów. Na co powinniśmy się przygotować?

W ostatnich dniach media przekazały niepokojące informacje w sprawie największych, ogólnopolskich banków. Wiele instytucji finansowych ogłosiło przerwy w dostępie do najważniejszych usług świadczonych na rzecz klientów. Polki i Polacy nie będą mogli skorzystać z bankowości elektronicznej oraz mobilnej. Utudnione lub w pełni niemożliwe będzie też skorzystanie z bankomatów lub zrealizowanie przelewów.

Mama usnęła, kiedy jej dzieci weszły do nagrzanego samochodu. Niewyobrażalna tragedia, jedno nie żyje, drugie walczy o życieMama usnęła, kiedy jej dzieci weszły do nagrzanego samochodu. Niewyobrażalna tragedia, jedno nie żyje, drugie walczy o życieCzytaj dalej

PKO BP, mBank, ING, BNP Paribas: Masowe utrudnienia w instytucjach finansowych

Ważne prace techniczne zostały ogłoszone przez: PKO BP, mBank, BNP Paribas, ING, Bank Millennium, Alior Bank, Getin Bank, Nest Bank, T-Mobile Bankowe. Kierownictwa instytucji finansowych proszą, aby wszelkie niezbędne przelewy oraz czynności wykonać jeszcze przed rozpocząciem działań, które uniemożliwią skorzystanie z najważniejszych funkcji bankowych.

Wysoko postawiony duchowny urządzić miał dom schadzek dla dzieci, które rozdzielano księżom. Na jaw wyszedł przerażający procederWysoko postawiony duchowny urządzić miał dom schadzek dla dzieci, które rozdzielano księżom. Na jaw wyszedł przerażający procederCzytaj dalej

W przypadku PKO BP prace techniczne przeprwoadzone zostaną w nocy z soboty na niedzielę. "W czasie przerwy działanie aplikacji IKO zostanie ograniczone do realizacji wypłat z bankomatów, płatności w sklepach stacjonarnych oraz realizacji płatności w sklepach internetowych za pomocą BLIK" - czytamy w informacji banku.

W nadchodzącą niedzielę ING Bank Śląski oraz mBank przeprowadzą prace serwisowe swoich urządzeń. Z niedzieli na poniedziałek, od godz. 22.30 do godz. 1.00, ING Bank Śląski zaplanował prace serwisowe urządzeń ING/Planet Cash.

W sobotę działania serwisowe będą prowadzone przez Alior Bank oraz Getin Bank. Od godz. 23.50 do godz. 1.00, nie będziemy mogli korzystać z bankowościmobilnej i internetowej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Mundurowi dostaną jeszcze więcej pieniędzy. Sejm już zadecydował

PKO BP, mBank, ING, BNP Paribas przepraszają swoich klientów za wszelkie utrudnienia. Prace zostały zaplanowane w późnych godzinach wieczornych lub wczesnych godzinach porannych tak, aby działania serwisowe jak najmniej uprzykrzyły życie Polkom i Polakom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Tragedia na północy Polski. Urodziny nad jeziorem zamieniły się w koszmar

Źródło: [TVN24]