PKO BP. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Sierpnia 2020

Ważne informacje tuż przed weekendem. Klienci PKO BP powinni się przygotować

PKO BP przedstawił swoim klientom kolejne ważne wiadomości. Wielu z nich powinno się przygotować na następne zmiany i prace zaplanowane przez Bank Polski. Wydano oficjalny komunikat oraz apel do osób korzystających z usług banku.

Instytucje finansowe nieustannie aktualizują swoje serwisy oraz usługi, jakie świadczą na rzecz klientów. Podążając za rozwojem technologii, należy dokonywać ciągłych zmian. Niestety, często wiążą się z utrudnieniami i chwilowymi problemami technicznymi. PKO BP podał oficjalne wiadomości na temat kolejnych prac serwisowych. Zaapelowano do klientów, by wykonali ważne transakcje przed rozpoczęciem modernizacji. 

Aleksander Kwaśniewski przerwał milczenie, zdobył się na pełną szczerość. Jego opinia ws. pensji dla Agaty Dudy może namieszaćAleksander Kwaśniewski przerwał milczenie, zdobył się na pełną szczerość. Jego opinia ws. pensji dla Agaty Dudy może namieszaćCzytaj dalej

PKO BP przekazał nowe wiadomości

Ważna wiadomość dotyczy priorytetowych prac modernizacyjnych. Dotyczą najważniejszych usług. Należy spodziewać się problemów technicznych. "W niedzielę 23 sierpnia od godz. 02:00 do godz. 4:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz płacić w sklepach internetowych za pomocą usługi Płacę z iPKO" - informują przedstawiciele instytucji finansowej na oficjalnej stronie internetowej banku PKO BP. Ważna wiadomość dociera do szerokiego grona usługobiorców instytucji finansowej. Prace przeprowadzane są w środku nocy, aby nie utrudniać codziennego funkcjonowania klientów.

O czym milczy Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka faktów, które mogą być zaskoczeniem dla wieluO czym milczy Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka faktów, które mogą być zaskoczeniem dla wieluCzytaj dalej

Instytucja finansowa podała, że niektóre usługi będą możliwe do zrealizowania podczas prac modernizacyjnych. "W czasie przerwy aplikacją IKO będzie można tylko wypłacać pieniądze z bankomatów, płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych" - przekazują w wiadomości do klientów. PKO BP w podjętych działaniach chce, aby utrudnienia były niemal nieodczuwalne dla klientów. Podobną praktykę stosują inne banki. 23 sierpnia w godzinach porannych nie powinno dochodzić do przerw technicznych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Policja właśnie zaczęła wysyłać zawiadomienia. Wielu Polaków będzie zrozpaczonych
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Kary już nie 500, a 5000 zł. Nieroztropne zachowanie będzie nas drogo kosztować

PKO BP wymienił w wiadomości do klientów kolejne usługi, które nie powinny zostać zawieszone w nocy 23 sierpnia. "Wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą działać" - wskazano na stronie banku. Przypominamy, że wszelkie pytania oraz wątpliwości można wyrazić poprzez kontakt z infolinią instytucji. Dokładne dane kontaktowe oraz wiadomości są umieszczone na stronie internetowej Banku Polskiego. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Łowił spokojnie ryby nad Wisłą. Nagle poczuł mocne szarpanie. Nie mógł uwierzyć, co wyłowił

Źródło: [PKO BP]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!