PKO BP, Pekao, Santander, mBank z przerwami technicznymi. Marek BAZAK/East NewsŹródło: Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Września 2020

Klienci 10 banków w Polsce bez dostępu do pieniędzy. Złe wieści dla klientów PKO BP, mBank, Alior Banku, Pekao, ING

PKO BP, mBank, Santander, Getin, Pekao, Alior, ING, BPS, Nest Bank i Bank Ochrony Środowiska ostrzegają swoich klientów. W ten weekend mogą mieć poważne problemy z dostępem do pieniędzy. W których dokładnie godzinach i dniach?

Jeśli macie konto w PKO BP, mBanku, Santanderze, czy Pekao i nie zaplanowaliście najważniejszych przelewów przed weekendem, musicie uzbroić się w cierpliwość. Na dziś i jutro banki zaplanowały przerwy techniczne. Niektóre z nich mogły dać się we znaki klientom już wczoraj.

Jej słowa mogą zaboleć polskich emerytów. Maryla Rodowicz o swojej sytuacji finansowejJej słowa mogą zaboleć polskich emerytów. Maryla Rodowicz o swojej sytuacji finansowejCzytaj dalej

PKO BP, mBank, Santander, Getin i Pekao wśród banków ostrzegających klientów

Już wczoraj 18 września, część klientów mogła odczuć skutki prac modernizacyjnych w swoich bankach. BPS - Bank Polskiej Spółdzielczości zaplanował przerwę techniczną od godziny 23 do 1 rano w sobotę. Podobnie, w przypadku Santandera, klienci nie mieli dostępu do części usług od 22 w piątek, do 7 rano następnego dnia.

Hanna Lis straciła najbliższą osobę. Dopiero teraz przerwała milczenieHanna Lis straciła najbliższą osobę. Dopiero teraz przerwała milczenieCzytaj dalej

PKO BP przerwę planuje od dziś, 19 września, od godziny 22 do 3 rano w niedzielę 20 września. W tym czasie klienci nie będą mogli zalogować się do banku i płacić kartą przez internet. Przerwa może jednak przedłużyć się do godziny 13:30. Na swoje konta w godzinach od 22 do 6 rano w niedzielę, nie zalogują się także klienci Getin Bank.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. Nie do wiary, z ilu jaj Pudzianowski zjada jajecznicę. Ze zdumienia można złapać się za głowę
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

Alior Bank ostrzega o potencjalnych utrudnieniach między godz. 1:00 a 3:00 w niedzielę. W przypadku PKO BP w niedzielę między 0:30 a 2:00 klienci PKO i Inteligo nie będą w stanie korzystać z aplikacji IKO oraz płacić zbliżeniowo. ING Bank Śląski przerwę zapowiada od północy do 5:30 w niedzielę, a mBank - od 4:00 do 8:00.

Nowa gwiazda Nowa gwiazda "Dzień Dobry TVN" przerwała milczenie. Wyjątkowe doniesienia zza kulis, zaskoczeni?Czytaj dalej

Nest Bank przerwę techniczną planuje od soboty, od godz. 21:00 do niedzieli, do godz. 6:30. Z kolei w niedzielę między 8:00 a 16:00 z infolinii ani bankowości internetowej nie skorzystają klienci Banku Ochrony Środowiska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielu kierowców będzie musiało wymienić swoje prawo jazdy. Muszą być też gotowi na opłatę
  2. Burmistrz z samego rana przekazał smutne wiadomości. Nie żyje Stanisław Kruszewski
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News