PKO BP przeprowadza prace modernizacyjne. Klienci bez dostępu do konta.. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Września 2020

Uwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do konta

PKO BP poinformowało o przeprowadzanych w niedzielę pracach modernizacyjnych. W efekcie klienci mają problemy z dostępem do serwisu internetowego oraz telefonicznego oferowanego przez bank. Niemożliwa okaże się ponadto płatność w sklepach internetowych.

Weekend jest zwyczajowym terminem, gdy polskie banki decydują się na przeprowadzenie koniecznych prac modernizacyjnych. I choć o problemach spółki informują klientów odpowiednio wcześniej, na część z nich, która przeoczyła komunikat PKO BP, czekała rano niemiła niespodzianka. Problemy z dostępem do oferowanych przez największy polski bank usług potrwają planowo do godziny 12:30.

Abp Marek Jędraszewski znalazł kolejnego Abp Marek Jędraszewski znalazł kolejnego "wroga". Tym razem grzmi na singliCzytaj dalej

PKO BP wystosowało komunikat

"W niedzielę 13 września od godz. 00:00 do godz. 12:30 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz płacić w sklepach internetowych za pomocą usługi »Płacę z iPKO«", czytamy w komunikacie przedstawicieli PKO BP opublikowanym w czwartek 10 września.

Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondyTadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia publicznego? Są wyniki przełomowej sondyCzytaj dalej

Sieć poinformowała również o pozostałych problemach, na jakie w niedzielny poranek natknąć mogli się klienci. "W czasie przerwy aplikacja IKO w godzinach 00:00-06:00 będzie niedostępna, a w godzinach 06:00–12:30 będzie można tylko wypłacać pieniądze z bankomatów, płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych", przekazano.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Najlepszą przekąskę na wieczór zrobisz z niedzielnego rosołu. Błyskawiczna galaretka podbije podniebienia domowników
 

Przedstawiciele największego polskiego banku zapewnili jednak, że pomimo trudności z dostępem do niektórych usług, wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą działać. "Prosimy wszystkie ważne transakcje wykonać wcześniej", czytamy na oficjalnej stronie internetowej PKO BP.

Ci z klientów spółki, którzy przeoczyli komunikat, rano natknęli się na znaczące utrudnienia. W serwisie downdetector.pl, którzy zajmuje się śledzeniem działania istotnych dla konsumentów usług, zauważyć można kilkadziesiąt doniesień o problemach z dostępem do serwisu internetowego, o czym donosili zdezorientowani użytkownicy internetu.

O planowanych pracach modernizacyjnych PKO poinformowało także na Facebooku. Co ciekawe, spora część komentujących zwracała uwagę, że na utrudnienia natrafiła już wczoraj. Bank wskazywał jednak, że wszystko jak należy.

Usłyszał w Usłyszał w "Top Model", że nie ma żadnych szans. Spektakularnie schudł i przyszedł ponownie, niezwykła historiaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicze nasiona z Chin zbadane. Wiemy już co docierało w paczkach
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: pkobp.pl / Facebook