pko bp. MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 11 Sierpnia 2020

PKO BP wprowadziło bardzo ważną zmianę. Każdy klient powinien ją poznać, aby wiedzieć, jak postępować

PKO BP zdecydowało o wprowadzeniu usługi wideodoradcy dla klientów indywidualnych. Bank chce w ten sposób dostosować się do wyzwań związanych z pandemią koronawirusa. Dzięki usłudze załatwimy bardzo wiele spraw bez konieczności wizyty w banku.

Trwająca pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wymusiła na firmach wprowadzenie wielu nowatorskich rozwiązań, dzięki którym mogli dostosować się do nowej rzeczywistości. Zdolność do oferowania swoich usług bez fizycznego kontaktu stała się niezwykle istotna w tym trudnym czasie. Wyzwaniu temu wychodzi naprzeciw m.in. Bank PKO BP, za pomocą usługi Wideodoradcy.

Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniMyśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniCzytaj dalej

PKO BP wprowadza wideodoradców

Usługa wideodoradcy została wprowadzona dla klientów firmowych już jakiś czas temu, od początku jednak bank planował rozszerzenie jej również na klientów indywidualnych - Zgodnie z zapowiedzią złożoną w maju, kiedy to bank uruchomił usługę wideodoradcy dla firm, rozszerzamy jej zakres udostępniając ją także dla klientów indywidualnych. Nasi doradcy nie tylko informują o ofercie banku podczas rozmowy online, ale także pomagają skorzystać z niej. Na początek mają możliwość złożenia wniosku o kartę kredytową, pożyczkę gotówkową, ubezpieczenie komunikacyjne oraz otwarcie limitu w koncie" - powiedział dyrektor biura klienta podstawowego Bartosz Błaszczyk, cytowany w komunikacie.

Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"Czytaj dalej

Zgodnie z informacjami na temat usługi, będzie można z niej skorzystać w dni robocze w godzinach 9-17. W trakcie rozmowy można uzyskać m.in. informacje o tarczy antykryzysowej czy swoich produktach bankowych. Na takie spotkanie zapraszać mogą również sami doradcy. 

Bank zapewnia wszystkich, że dołożył wszelkich starań by zadbać o bezpieczeństwo rozmowy i informacji przesyłanych w trakcie połączenia - "Formularz rejestracji jest obsługiwany w domenie internetowej banku, sama wideorozmowa jest realizowana przez szyfrowane łącze. Bezpieczeństwo strony z formularzem potwierdza stosowany protokół HTTPS i oficjalny certyfikat SSL PKO Banku Polskiego, a wideorozmowy oficjalny certyfikat SSL Google Meet. E-maile będą wysyłane z adresu powiadomienia[at]pkobp.pl, a nadawcą SMSów będzie „PKOBP”.- czytamy na stronie banku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP przekazało tragiczne informacje. Ciężko uwierzyć, że nie żyje
2. Porażające, najpierw wynieśli kucharza z terenu restauracji, potem zakopali go w lesie. Wszystko nagrali i wrzucili do sieci

3. Zakaz handlu nie tylko w niedzielę. W najbliższą sobotę też nie zrobisz zakupów

Usługa została wprowadzona, w związku z apelem premiera Mateusza Morawieckiego o współpracę i zaangażowanie w temacie pandemii, o czym PKO informuje na swojej stronie internetowej, poświęconej nowej usłudze. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie ominie cię rejestracja jeśli używasz jednego gadżetu. Czasu coraz mniej
  2. Nie tylko rezygnacja z funkcji prezesa Radia Nowy Świat. Jedliński całkowicie opuszcza rozgłośnię
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Szalenie niebezpieczna eksplozja na zachodzie Polski. Zmiotło dorobek cały ich życia

Źródło:"Wiadomości" TVP

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!