PKO BP. (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 9 Sierpnia 2020

PKO BP wprowadza duże zmiany. Rewolucja w banku może zmienić życie wielu klientów

PKO BP wprowadziło kolejne zmiany dla swoich klientów. Prezes Banku Polskiego osobiście przekazał dobre wiadomości. Wskazał, że już w najbliższej przyszłości ruszy kolejna aplikacja. Tym razem ma dotyczyć obrotu nieruchomościami. Na co powinni przygotować się potencjalni intersanci.

Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno również na instytucjach finansowych. Problemy zawodowe Polaków przełożyły się na sytuację banków. Dodatkowo zaostrzyło to rywalizację między największymi z nich. Na tle atrakcyjnych ofert szczególnie wyróżnia się PKO BP. Nieustannie zachwycają klientów licznymi udogodnieniami, nowymi aplikacjami oraz korzystnymi pożyczkami. Tym razem uruchomiona zostanie platforma służąca do kupna mieszkań.

Prowadzący Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typuCzytaj dalej

PKO BP nieustannie zaskakuje klientów

- Chcemy w przyszłym roku uruchomić  platformę do obrotu nieruchomości. Zakładamy, że w najbliższych miesiącach liczba kontraktów  będzie rosła najpierw w setki, a potem w tysiące. Chcemy, żeby to stała się podstawowa platforma do sprzedaży, najmu samochodów w Polsce - deklaruje Zbigniew Jagiełło prezes PKO BP. W rozmowie z "Interią" zaznaczył, że pracę nad aplikacją są prowadzone równolegle do Automarketu. Przypomnijmy, że najnowszy projekt ma umożliwić kupna i wynajem samochodów.

TVP Info znowu zaliczyło kompromitującą wpadkę, mówi pracownica o. Rydzyka. Przedstawiono fałszywe zdjęcieTVP Info znowu zaliczyło kompromitującą wpadkę, mówi pracownica o. Rydzyka. Przedstawiono fałszywe zdjęcieCzytaj dalej

Warto podkreślić, że Automarket funkcjonuje już od miesiąca. Na oficjalnej stronie banku PKO BP przedstawiono oficjalne informacje na temat projektu. Z wydanego komunikatu wiemy, że daje on możliwość zakupu auta z pełną gwarancją oraz historią serwisową. Pojazdy są objęte niezwykle atrakcyjną formą finansowania. Instytucja proponuje swoim klientom pożyczkę RRSO na poziomie 9.93%. Kierowcy mogą skorzystać z wynajmnu długoterminowego oraz leasingu zapisanego na firmę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Groźny wypadek Andrzeja Dudy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły sieć
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Samochody, które oszczędzą ci większych, dodatkowych kosztów. TOP 8 aut najtańszych w naprawie

PKO BP wciąż zaskakuje komunikatami na temat swoich ofert. Wiele wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości będziemy mogli przetestować nową inicjatywę banku. Kierownictwo instytucji zwiastuje dla swojego pomysłu niemały sukces. Niewykluczone, że konkurencja również pójdzie w ślad z swoim rywalem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, właśnie przekazano smutne informacje, nie żyje
  2. 115 mln zł kary dla Biedronki za wyższe ceny w kasie
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta

Źródło: [Interia]