PKO BP razem z mBankiem, BGK, Citi Handlowym i BNP Paribas. (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 9 Lipca 2020

Złe wieści dla klientów banków w Polsce. PKO BP dołącza do mBanku, BGK, Citi Handlowego i BNP Paribas

PKO BP razem z mBankiem, BGK, Citi Handlowym i BNP Paribas zmagają się z niemałymi problemami. W instytucjach finansowych zostanie zmieniony cennik. Ci, którzy posiadają "Konta za Zero" i rachunek "Aurum" mogą otrzymać nieciekawe wiadomości. Czego powinniśmy się spodziewać?

Niepokojące informacje zostały podane przez portal Bankier.pl. Wynika z nich, że dojdzie do znacznych podwyżek, na których ucierpią właściciele "Konta za Zero" i rachunku "Aurum". Kryzys epidemiologiczny oraz gospodarczy w połączeniu z niskimi stopami procentowymi wymusił na bankach podjęcie radykalnych decyzji.

Skandal na porodówce. Zamiast pierwszego krzyku dziecka, usłyszała śmiech lekarzaSkandal na porodówce. Zamiast pierwszego krzyku dziecka, usłyszała śmiech lekarzaCzytaj dalej

PKO BP razem z mBankiem, BGK, Citi Handlowym i BNP Paribas przechodzą niemały kryzys

Bankier.pl potwierdza, że aktywni użytkownicy banków nie powinni odczuć nadciągających zmian. Przypomnijmy, że według doniesień Głównego Urzędu Statystycznego usługi bankowe w maju 2020 roku zdrożały o 40 proc. rok do roku.

Od 4 sierpnia wejdzie w życie nowa taryfa dotycząca opłat i prowizji w PKO BP. Cena posiadania "Konta za Zero" z 6.90 złotych wzrośnie do 8 zł za miesiąc. Sama karta może nie wywoływać kosztów pod warunkiem, że wykonamy nią transakcje na łączną kwotę 300 złotych. W przypadku nie spełnienia wymogu instytucja finansowa doliczy nam kolejne opłaty w wysokości 8 zł.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beata Kozidrak opublikowała emocjonalne nagranie. "Proszę, błagam"
2. Prawdziwa tragedia. Są ofiary i wielu rannych. Na popularnym w Europie szlaku rozegrał się dramat

PKO BP razem z mBankiem, BGK, Citi Handlowym i BNP Paribas mierzą się z podatkiem bankowym. Bankier.pl podkreśla, że to właśnie po ogłoszeniu zmian zapowiedziano podwyżki. W przypadku rachunku "Aurum" opłata warunkowa z 10 złotych wyniesie aż 40 złotych. Redaktorzy portalu wskazują, że klient, ktory utrzyma wpływy w granicach 9 tysięcy złotych będzie zwolniony z tej opłaty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do wzięcia było 5 tys. zł, teraz jest nawet 10 razy więcej. Wnioski spływają błyskawicznie
  2. Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem

Źródło: [Bankier.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News