PKO BP Allegro. (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Sierpnia 2020

PKO BP ma niezwykłą propozycję, która poważnie namiesza. Polki i Polacy mogą już zacierać ręce

PKO BP nieustannie zaskakuje swoich klientów ciekawymi ofertami. Tym razem można otrzymać aż 200 złotych na zakupy w Allegro. Trzeba spełnić jeden, niezwykle prosty warunek. Chwila skupienia może skutkować atrakcyjnym bonem. Najnowsza propozycja z pewnością wzbudzi niemałą radość.

Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno również na instytucjach finansowych. Sprawia to, że konkurencja między bankami zaczyna stale rosnąć. Liderem pod względem innowacji i udogodnień staje się właśnie PKO BP. Asystent głosowy w aplikacji IKO oraz Automarket to jedne z najnowszych inicjatywy kierownictwa Banku Polskiego. Klienci otrzymali kolejną ofertę. Dotyczy ona zakupów na platformie Allegro. Na co powinni przygotować się interesanci?

Katarzyna Dowbor z Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" nie może się otrząsnąć. Gdy dotarła do niej dramatyczna wiadomość, była wzburzonaCzytaj dalej

PKO BP oferuje aż 200 złotych na zakupy w Allegro

W ostatnich tygodniach bank zachęca do założenia "konta za 0". Nie wiąże się ono z nawet najmniejszymi opłatami. "0 zł za prowadzenie konta osobistego, 0 zł za kartę debetową – wystarczy, że zrobisz 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów) kartą lub BLIKIEM w okresie rozliczeniowym karty (w przeciwnym razie 10zł/mies.), 0 zł za wypłaty w PLN BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą" - informuje PKO BP na swojej oficjalnej stronie internetowej. 

Rozpoznajecie tę parę zakochanych? Bardzo się zmienili, zdjęcia po latach trafiły do sieciRozpoznajecie tę parę zakochanych? Bardzo się zmienili, zdjęcia po latach trafiły do sieciCzytaj dalej

Intytucja, chcąc zachęcić swoich klientów do korzystania z usługi "konto za 0", wprowadziła interesującą ofertę. Aż 200 złotych na zakupy w Allegro otrzyma ten, kto spełni warunki PKO BP. Promocja trwa od 03.08 do 18.09.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 nagród. 

"Zarejestruj się w promocji. Do 18.09.2020 otwórz Konto za Zero lub Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim i wyraź zgodę marketingową. Do 9.10.2020 zrób co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą (wliczamy w to również płatności zbliżeniowe) i 3 płatności BLIK" - informuje bank.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Już niebawem wielu Polaków czeka wymiana prawa jazdy. Koszty mogą zadziwić

PKO BP zastrzega, że udział w promocji mogą wziąć osoby, które wcześniej nie posiadały konta w Banku Polskim. Należy też podkreślić, że kwota na zakupy w Allegro wynosi 200 złotych brutto. W przeliczeniu na netto interesanci otrzymają około 171 złotych. 

PKO BP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
  2. Wpis Trumpa usunięty z Facebooka. “Szerzenie dezinformacji”
  3. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  4. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  5. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  6. Bezwstydne sceny na plaży nad Bałtykiem. Po wszystkim poszli na smażoną rybkę

Źródło: [PKO BP]