PiS zaliczył kolejną wpadkę. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Maja 2020

Wyciekł tajny mail polityka PiS. Kim jest tajemniczy prezes?

PiS prowadzi obecnie bardzo aktywną kampanię wyborczą. Jego główny przeciwnik, Rafał Trzaskowski zdeklasował swoich rywali i zaczyna deptać po piętach Andrzejowi Dudzie. Wywołało to niemałą panikę w obozie Zjednoczonej Prawicy. Ich sytuację pogorszył tajny mail, który obnaża sposób prowadzenia działań sztabu obecnego prezydenta Polski.

Andrzej Duda wciąż zajmuje pierwsze miejsce w wyścigu do pałacu prezydenckiego. Niewykluczone, że będzie on drugim prezydentem, któremu udało się uzyskać reelekcję. Do niedawna zwycięstwo kandydata PiS-u było przesądzone jeszcze w pierwszej turze. Jednak rosnąca pozycja Szymona Hołowni znacznie zmniejszyła szanse Dudy na szybkie zakończenie kampanii. Wymiana kandydata Koalicji Obywatelskiej jeszcze bardziej naraziła obecnego prezydenta na utratę swojego stanowiska.

Skandal w Radiu Zet, miał być wywiad z Latkowskim. Beata Lubecka nagle wyszła ze studiaSkandal w Radiu Zet, miał być wywiad z Latkowskim. Beata Lubecka nagle wyszła ze studiaCzytaj dalej

PiS zaliczył poważną wpadkę. Ujawniono ważnego maila

Pozycja Rafała Trzaskowskiego stała się przyczyną burzliwych prac nad znalezieniem tak zwanych haków na obecnego włodarza Warszawy. Starania sztabowców szybko spełzły jednak na niczym. Co więcej, ich działania zostały ujawnione przez posłankę Platformy Obywatelskiej. Za pośrednictwem Twittera przekazała maila, w którym wydano konkretne zalecenia. Jak się okazało, tajemniczym prezesem, o którym wspomina się w elektronicznej korespondencji, miał być sam Mariusz Kamiński.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Żona Kosiniaka-Kamysza otrzymała odpowiedź na list do Agaty Dudy. Będziecie zaskoczeni
2. Policjanci mogą liczyć na wielkie podwyżki. Muszą tylko zrobić jedną rzecz

Minister zalecił, aby na kartce A4 zapisać wszystkie przykłady złego zarządzania miasta przez obecnie urzędującego przedstawiciela PO. Aleksandra Gajewska uważa, że wiadomość wskazuje na słabnącą pozycję Andrzeja Dudy. Jej zdaniem to właśnie Rafał Trzaskowski jest największym zagrożeniem dla przedstawiciela Zjednoczonej Prawicy. Całe zdarzenie błyskawicznie przyciągnęło uwagę największych mediów. Obecnie treść oburzającego maila została umieszczona na największych portalach interentowych.

PiS

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Gracze poświecili prawie 10 lat, aby zbudować miasto w grze Minecraft. Efekt jest niesamowity
  3. Ciężarówka wpadła do rowu. 20 ton mięsa wyleciało na jezdnię
  4. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  5. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  6. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  7. Ostrzeżenia dla większości Polski. 9 województw, mieszkańcy muszą uważać

Źródło: Gazeta.pl