Agata Duda i Andrzej Duda. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 8 Września 2020

Agata Kornhauser-Duda zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący pomysł PiS

Andrzej Duda jest na starcie swojej drugiej kadencji w roli prezydenta Polski. Jednak PiS już teraz zastanawia się, kto mógłby zająć jego miejsce. Padają nazwiska osób, które mogłyby wystartować z ramienia partii w przyszłych wyborach.

Jak podaje „Super Express”, Agata Kornhauser-Duda znalazła się wśród osób, które za pięć lat mogą zostać wytypowane do zastąpienie Andrzeja Dudy na stanowisku prezydenta Polski. Czy ma szanse zastąpić męża?

Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziałaPrzez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziałaCzytaj dalej 

PiS szuka następnego kandydata na stanowisko prezydenta

Przez najbliższe pięć lat na fotelu prezydenta będzie zasiadać Andrzej Duda. Jego rodzima partia mimo sukcesu, jaki odniosła podczas ostatnich wyborów, już szuka następcy Dudy, który mógłby zająć jego miejsce, gdy jego druga kadencja dobiegnie końca. Według informacji, które zdobył „Super Express” głównymi kandydatami do objęcia stanowiska po Andrzeju Dudzie jest Mateusz Morawiecki oraz Beata Szydło. Tabloid dodaje również, że wśród grona kandydatów może znaleźć się Agata Kornhauser-Duda, żona obecnego prezydenta. Podobnego zdania jest europoseł PiS, Ryszard Czarnecki, który nie wyklucza takiej możliwości.

Zadziwiające sceny na antenie TVN, doszło do wyzwisk oraz przepychanek. Widzowie oniemieliZadziwiające sceny na antenie TVN, doszło do wyzwisk oraz przepychanek. Widzowie oniemieliCzytaj dalej

Agata Kornhauser-Duda na liście PiS do zastąpienia męża?

 
Zdaniem Ryszarda Czarneckiego Agata Duda udowodniła podczas ostatnich wyborów, że posiada zdolności polityczne, które mogą pozwolić jej na start w najbliższych wyborach prezydenckich. Dodatkowo polityk twierdzi, że pojawienie się żony prezydenta wśród potencjalnych kandydatów może zdynamizować trwającą już w PiS dyskusję na temat następcy obecnego prezydenta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta 2. Bez skrupułów wtargnął do sklepu, kamera zarejestrowała porażające sceny. Uciekając zgubił 1 rzecz

„Super Express” ujawnia, że inny „wysoko postawiony” polityk PiS uważa, iż pierwsza dama byłaby w stanie zwyciężyć z każdym kandydatem opozycji. Do następnych wyborów prezydenckich zostało jeszcze sporo czasu. Wcześniej Prawo i Sprawiedliwość czekają wybory parlamentarne, które odbędą się w 2023 roku.
 
Źródło: [„Super Express”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czternasta emerytura z dokładną kwotą. Nie każdy dostanie całość, jest limit
  2. Warszawianka znęcała się nad psem na oczach dzieci. Została nagrana przez sąsiadów
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone