PiS - podejrzana paczka trafiła na Nowogrodzką. MAREK ZIELINSKI/AGENCJA SE/East News
Źródło: MAREK ZIELINSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Maja 2020

Podejrzana paczka na Nowogrodzkiej, wezwano policję. Wicerzecznik partii potwierdza

PiS przeszedł na Nowogrodzkiej chwile grozy. Tajemnicza paczka, jaka dotarła na Nowogrodzką, była na tyle podejrzana, że niezbędne było wezwanie służb bezpieczeństwa. Radosław Fogiel potwierdza doniesienia medialne.

Prawo i Sprawiedliwość przyjęło do swojej siedziby przesyłkę, która wzbudziła niepokój wśród polityków partii rządzącej. Konieczne było skierowanie prośby o pomoc do organów bezpieczeństwa. W wyniku reakcji ze strony służb doszło do natychmiastowego podjęcia działań mających na celu ustalenie pochodzenia przesyłki. W całym zamieszaniu głos zabrał wicerzecznik partii Jarosława Kaczyńskiego. Rozwiał on wszystkie wątpliwości, jakie pojawiły się w wyniku powstania niepokojących doniesień.

Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"Czytaj dalej

PiS: stanowisko wicerzecznika partii w sprawie tajemniczej przesyłki

Polityk Prawa i Sprawiedliwości, w rozmowie na łamach stacji Polsat News, potwierdził informacje o paczce niewiadomego pochodzenia. Jak relacjonuje dziennikarzom Polsatu, nie doszło jednak do ewakuacji pracowników biura na Nowogrodzkiej. Tłumaczy, że podjęcie środków bezpieczeństwa było niezbędne, jednak nie miało miejsce zagrożenie życia ani zdrowia przebywających w siedzibie partii rządzącej. Całe szczęście okazało się, że cała sytuacja była jedynie fałszywym alarmem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Duda o portfelach Polaków, także twoim. Zaskakujące słowa o zamożności podzieliły społeczeństwo

Radosław Fogiel, będący wicerzecznikiem prasowym w obozie rządzących zadeklarował w rozmowie na antenie "Polsat News", że trwają ustalenia wyjaśniające, kto jest prowodyrem całego zamieszania. Przekazał do wiadomości opinii publicznej, że nadawca paczki może z pewnością spodziewać się należytych konsekwencji. Fogiel przekazał też, że prace w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości wróciły do normalnego trybu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowy test na COVID-19. Wykryje infekcję, zanim chory zacznie zarażać
  2. We wtorek mija bardzo ważny termin dla wszystkich Polaków. Ostatnia chwila na załatwienie sprawy
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy