Piotr Fronczewski. (zdj. Il. ) ; Tricolors/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Tricolors/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Września 2020

Piotr Fronczewski ma problemy ze zdrowiem. Choroba go wyniszcza, nie jest dobrze

Piotr Fronczewski zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor ukończył już 74 rok życia, jednak wciąż nie rezygnuje z dalszych aktywności zawodowych. W mediach nieustannie ukazują się doniesienia o stanie, w jakim znajduje się gwiazda. Od roku z artystą nie jest najlepiej.

Każdy, kto interesuje się polską kulturą, zna Piotra Fronczewskiego. Aktor, pomimo wieku, niezmiennie plasuje się jako lider branży medialnej. Warto podkreślić, że przedstawiciel świata show-biznesu występował nie tylko w "Rodzinie zastępczej". Jego pracę oraz wybitny talent mogliśmy obserwować w "Akademii pana Kleksa" oraz "Cesraskim cięciu". Fronczewski wykonywał też obowiązki lektora. Jego głos z pewnością usłyszeli miłośnicy gier RPG. Liczne angaże zapewniają gwieździe spokojną i godną emeryturę. Artysta wciąż jednak podejmuje kolejne aktywności zawodowe.

Kuriozalna wpadka w Kuriozalna wpadka w "Klanie". Jakim cudem nikt nie zauważył błędu przed emisją?Czytaj dalej

Piotr Fronczewski przeszedł przez atak serca

74-latek od zawsze unikał rozmów na temat życia prywatnego. W licznych wywiadach skupiał się na komentowaniu swojej pracy. Od zeszłego roku jednak coraz częściej słyszymy przykre doniesienia o zdrowiu Piotra Fronczewskiego. Przypomnijmy, że w zeszłym roku aktor przeszedł przez atak serca. Lekarze musieli podjąć się skomplikowanej operacji, by uratować zdrowie i życie lektora. - Byłem w kinie, gdy poczułem, że coś dzieje się w mojej klatce piersiowej. Pierwszy atak był agresywny. Nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami - mówił Piotr Fronczewski na łamach programu "Nie ZŁY Pacjent".

Jarosław Jakimowicz na wizji w TVP Info uniżył kobietom, a Magdalena Ogórek nie zareagowała. OburzająceJarosław Jakimowicz na wizji w TVP Info uniżył kobietom, a Magdalena Ogórek nie zareagowała. OburzająceCzytaj dalej

Niezwykle ciężka przypadłość znacznie odbiła się na zdrowiu Piotra Fronczewskiego. Artysta zdobył się na szczere wyznania. Przerwał spekulacje na temat swojego stanu zdrowia i przyznał, że wciąż zmaga się z uciążliwymi dolegliwościami. Dodawał jednak, że część z nich zdążył już oswoić. Dzięki ciężkiej pracy aktor ustabilizował swoją sytuację, co pozwala mu na dalsze kontynuowanie pracy. W wielu wywiadach wskazywał, że nie jest w stanie poradzić sobie bez aktorstwa. W rozmowie z redaktorami "Nie ZŁY Pacjent" wyznał, że występują u niego napady migotania przedsionków.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

Piotr Fronczewski wskazał, że będzie pracował do końca swoich dni. - Aktorstwo jest jak narkotyk, więc dopóki reżyserzy będą mnie zapraszali, zamierzam grać, bo jestem uzależniony. Nie ukrywam, że nie mam już potrzeby pracowania i informowania o swojej obecności za wszelką cenę, ale jednak nie zamierzam rezygnować z pracy - dodawał w programie Nie ZŁY Pacjent", cytowany przez Interię. Wielu mogło nie zdawać sobie sprawy, że sytuacja jest aż tak poważna.

Obrazy WTV"Rolnik szuka żony": Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieniCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już niebawem blisko 2 tys. Polaków otrzyma specjalne wezwania. Powód będzie zaskoczeniem
  2. Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wypadł z 6. piętra, nie żyje
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: [Interia/Nie ZŁY Pacjent]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News