Pies ma zniekształcony pyszczek, ale piękne wnętrze. Szuka nowego domu!. facebook.com/saferescue4dogsŹródło: facebook.com/saferescue4dogs
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Grudnia 2019

Pies ze zdeformowanym pyszczkiem czeka na adopcję. "Patrzcie na charakter"

Pies od urodzenia ma zniekształcony pyszczek. Na razie bezskutecznie szuka nowego domu. "Nie patrzcie na mordkę, patrzcie na osobowość" - apelują wolontariusze, opiekujący się psiakiem.

8-miesięczna suczka od urodzenia ma bardzo charakterystycznie zniekształcony pyszczek. Pies niestety na razie bezskutecznie poszukuje nowego domu, o czym na początku tygodnia poinformowała organizacja, która opiekuje się porzuconymi psami. Szczeniak ma na imię Bethany, a jednym z jego rodziców był labrador.

Bezdomne zwierzęta zasługują na święta. Wesprzyj akcję #CharytatywnachoinkaBezdomne zwierzęta zasługują na święta. Wesprzyj akcję #CharytatywnachoinkaCzytaj dalej

Pies ze zdeformowanym pyszczkiem i pięknym wnętrzem szuka domu!

Pies jest jednym z pięciu szczeniąt urodzonych przez bezpańską suczkę w Rumunii. Cztery z pięciu piesków mają charakterystycznie zniekształcone pyszczki. Szczęka zwierząt jest w taki sposób zdeformowana, że widać część ich dolnych zębów. Ich psia mama miała jednak sporo szczęścia, gdyż zanim urodziła szczeniaki, trafiła pod opiekę cudownej rodziny o wielkich sercach. Kiedy psiaki przyszły na świat, weterynarz radził rodzinie aby uśpić wszystkie zwierzęta, ale oni odmówili - donosi Safe Rescue Dogs Needing Home.

Poza deformacją pyszczków, szczeniaki są w pełni zdrowe, mają radosne usposobienie i zabiegają o uwagę człowieka. Mimo tej wady mogą także samodzielnie jeść i pić. Bethany, która czeka na adopcję i nowy dom, jest wysterylizowana i niemal cały czas merda ogonkiem. Wolontariuszka, opiekująca się czworonogiem, apeluje, aby osoby, które chcą adoptować psa, nie przywiązywały aż tak dużej wagi do jego wyglądu, a bardziej zwracały uwagę na osobowość i piękne wnętrze psiaka.

facebook.com/saferescue4dogs

facebook.com/saferescue4dogs

facebook.com/saferescue4dogs

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów

3. Maszynka popularnej firmy jest niebezpieczna? Przerażające zdjęcia, internauci biją na alarm

4. Krystyna Pawłowicz atakuje Kidawę-Błońską. "Nieudany socjolog"

5. Polański przerywa milczenie. Reżyser miał między innymi kupić dziecko

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News