. Facebook/Dolnośląski Inspektorat Ochrony ZwierzątŹródło: Facebook/Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 24 Stycznia 2020

Niewyobrażalnie skrzywdził swojego psa. Sąsiedzi zamiast zareagować, zachowali się haniebnie

Pies, który należał do 65-letniego mieszkańca Kościelnika k. Lubania zmarł zabity przez własnego właściciela. Mężczyzna rzucił się na psa z młotkiem. Jego sąsiedzi obserwowali sytuację, ale nie podjęli należytych działań.

Z fanpage`a Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt dowiadujemy się, że mężczyzna został zatrzymany i grozi mu do 5 lat więzienia. Dziś usłyszał zarzut uśmiercenia psa ze szczególnym okrucieństwem. Przez 2 miesiące będzie przebywał w areszcie.

Ksiądz w okropny sposób wykorzystywał i deprawował ministrantów. Niski wyrokKsiądz w okropny sposób wykorzystywał i deprawował ministrantów. Niski wyrokCzytaj dalej

65-latek zamordował swojego pupila w wyjątkowo bestialski sposób, uderzając w jego głowę młotkiem. Zwierzę już wcześniej było bardzo zaniedbane. Chorowało i pozostawało bez nadzoru medycznego. Tak wynika z relacji sąsiadów mężczyzny, którzy... nagrywali całe zdarzenie.

Pies został brutalnie zamordowany

Chwilę po okrutnym mordzie na miejscu pojawiła się policja. Po czasie okazało się, że mężczyzna posiada jeszcze jednego psa. Zwierzę zostało mu odebrane i przekazane do Schroniska dla Zwierząt w Przylasku. W całej sprawie szczególnie niepokoi postawa sąsiadów.

- Wyrażamy ogromne ubolewanie z powodu tego, że sąsiedzi zamiast skutecznie przerwać katowanie psa, nagrywali całe zdarzenie i nie zająknęli się słowem widząc ten okrutny czyn. Jest to postawa haniebna i nieodpowiedzialna, pomimo, że osoba nagrywająca zawiadomiła od razu policję. W sytuacji skutecznej sąsiedzkiej interwencji pies mógłby dziś żyć... - czytamy na fanpage`u inspektoratu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za tydzień dostaniesz kilkaset złotych. Musisz spełnić tylko dwa warunki, aby skorzystać z ulgi

2. Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć

3. Uwaga, ktoś znowu truje psy. Właściciele muszą zachować ostrożność

4. Nie obsługują go, bo to "elegancka restauracja". Skandaliczna decyzja prokuratury

5. Co z podwyżką 500 plus? Polacy wyrazili opinię

6. Ale się porobiło. Oczekiwana decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News