Pies okrutnie potraktowany przez swojego właściciela, który pozbył się go przed świętami, wyrzucając z samochodu.. UM Trzemeszno
Źródło: UM Trzemeszno
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Grudnia 2019

Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"

Pies okrutnie potraktowany przez swojego właściciela. Został wyrzucony z auta. Właściciele prawdopodobnie postanowili pozbyć się czworonoga na święta. Skandaliczne zachowanie! Policja szuka kierowcy, a schronisko nowego domu dla psa i jego potomstwa.

Kierowca samochodu marki audi w środku dnia wyrzucił z auta suczkę w zaawansowanej ciąży. Świadkiem tego bulwersującego zdarzenia była kobieta, która natychmiast zajęła się psem i wezwała policję. Funkcjonariusze policji szukają kierowcy, a pracownicy schroniska, do którego trwafił psiak - nowego domu dla niego i jego potomstwa, które wkrótce się urodzi.

Nie chcieli spotkania z Polańskim. Staną przed sądem, policja stawia zarzutyNie chcieli spotkania z Polańskim. Staną przed sądem, policja stawia zarzutyCzytaj dalej

Pies okrutnie potraktowany przed świętami. Właściciel się go pozbył, teraz szuka go policja

Do tego przykrego zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 14:00. Samochód marki audi zatrzymał się przy drodze krajowej nr 15, między Trzemesznem a Gnieznem w województwie Wielkopolskim. O całym zajściu policja wie od kobiety, która była świadkiem zdarzenia i zajęła się czworonogiem oraz wezwała na miejsce patrol policji.

- Kobieta zauważyła, jak kierowca wyrzuca psa ze srebrnego audi i odjeżdża. Zajęła się psem aż do przyjazdu na miejsce służb. Pies początkowo trafił do Urzędu Miasta Trzemeszna, a obecnie przebywa w schronisku - mówi Onetowi asp. sztab. Anna Osińska z gnieźnieńskiej policji.

Policjanci próbują ustalić tożsamość kierowcy, który w ten bezlitosny sposób pozbył się psa. Schronisko zaś poszukuje domu dla tego okrutnie potraktowanego przez własnego właściciela psiaka.

"Niestety zaczęły się "świąteczne porządki" i to, co stare i zbędne, jest wyrzucane. Ciężarna sunia nie wpisuje się korzystnie w kompozycję czystego i pachnącego świętami domu" - czytamy na stronie Gnieźnieńskiego Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Osoby chętne do adopcji ciężarnej suczki i zapewnienia jej chociaż tymczasowego domu, proszone są o kontakt pod nr: 692687779.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób

3. Oburzające. Tarczyński skomentował wygląd prezenterki TVN

4. Kupiliście taki olej? Natychmiast go wyrzućcie, jest niebezpieczny dla zdrowia

5. Wierzą, że ich zmarła córka może zmartwychwstać. Założyli zbiórkę i zebrali pokaźną sumę

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak