Ciało psa zostało znalezione przez Pogotowie dla Zwierząt. https://www.facebook.com/pogotowiedlazwierzat/
Źródło: https://www.facebook.com/pogotowiedlazwierzat/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Grudnia 2019

Skopał szczeniaka, wracając z wigilii firmowej. Nie przestawał do końca

Pies miał zaszczekać na 35-letniego przedsiębiorcę, mieszkańca gminy Brok (woj. mazowieckie). W odpowiedzi mężczyzna skopał kilkumiesięcznego szczeniaka. Nie przestawał nawet, gdy ten przestał się ruszać. Zwierzę zdechło.

Mężczyzna miał wracać z firmowej wigilii. Pijany przedsiębiorca natknął się na psa przed domem jednorodzinnym. Szczeniak miał na niego zaszczekać. "Miał", ponieważ, jak informuje Pogotowie dla Zwierząt, nikt nie był tego świadkiem. Mężczyzna nie zastanawiał się długo i zaczął brutalnie kopać psa.

"Strzela psu kopniaka w głowę, potem drugi raz i trzeci. Nawet, gdy zwierze już leży. Czy uderzał więcej - tego sam sprawca nie wie, bo nie pamięta. Był w końcu pijany", czytamy na facebookowym profilu Pogotowia.

Pies ze zdeformowanym pyszczkiem czeka na adopcję. Pies ze zdeformowanym pyszczkiem czeka na adopcję. "Patrzcie na charakter"Czytaj dalej

Zakrwawione ciało psa znalazło Pogotowie dla Zwierząt

Pogotowie dla Zwierząt zostało wezwane, by przeprowadzić sekcję zwłok. Zwierze było nie do odratowania. Jego ciało zostało zmasakrowane.

"Szczeniak ma może z 4 miesiące, waży około 8 kg. Wszędzie jest pełno krwi. Stoimy nad ciałem, obok nas po cywilnemu policja. Jest cisza. Nikt nie wie, co powiedzieć. Brakuje słów", czytamy w poście zamieszczonym przez Pogotowie.

Mężczyzna spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań. Gdy wytrzeźwiał, tłumaczył, że działał w obronie własnej, ponieważ pies go zaatakował.

Ostatecznie jednak przyznał się do winy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. "Jako Pogotowie dla Zwierząt będziemy oskarżycielem posiłkowym w tej sprawie przed sądem", zaznaczają przedstawiciele organizacji.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu

3. Księża na otwartej wojnie z Wi-Fi. Powód? Kuriozalny

4. Patryk Vega przytulał się z Misiewiczem. Odlot reżysera

5. Zbigniew Stonoga podał się za 11-latka. Ksiądz wysłał mu okropne rzeczy

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak