Pies sam w odpalonym aucie jeździł przez godzinę na podjeździe domu
Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 25 Listopada 2019

Zamknęli psa w odpalonym samochodzie. Jeździł przez godzinę, mamy nagranie

Pies, pozostawiony sam w odpalonym aucie, przez około godzinę jeździł w kółko na podjeździe domu. Do nietypowego zdarzenia doszło na Florydzie.

Czarny labrador o imieniu Max został przez przypadek zamknięty przez swojego właściciela w odpalonym samochodzie i pozostawiony w nim sam sobie. Pies wrzucił wsteczny bieg, wprawiając auto w ruch. Do zdarzenia doszło przed domem właściciela w Port St Lucie na Florydzie. Samochód przez prawie godzinę jeździł w kółko na podjeździe domu. Sky News podaje, że świadkowie zdarzenia wezwali policję, która zaraz zjawiła się na miejscu. Uwolnienie zwierzaka i zatrzymanie samochodu okazało się jednak nie takie proste, gdyż właściciel zatrzasnął w środku samochodu kluczyki do auta.

Samochód udało się zatrzymać dopiero po tym, jak uderzył w skrzynkę na listy, po czym właściciel otworzył drzwi za pomocą kluczy zapasowych i pies został uwolniony. Na szczęście zwierzakowi nic się nie stało, nikt nie odniósł żadnych obrażeń, a cała sytucja przysporzyła mu chyba więcej frajdy, niż strachu. Psiak nie wyglądał na zestresowanego, a wręcz przeciwnie - radośnie machał ogonem i cieszył się na widok swojego pana, jak gdyby nic się nie stało.

O tym hotelu powinien usłyszeć każdy. Niezwykłe poświęcenie dla zwierzątO tym hotelu powinien usłyszeć każdy. Niezwykłe poświęcenie dla zwierzątCzytaj dalej

Pies sam w odpalonym aucie, którym jeździł przez godzinę

Film z tego niecodziennego zajścia został nagrany przez lokalnych świadków i udostępniony w Internecie.

- Gdy zobaczyłem co się stało, byłem w szoku. Pies radził sobie całkiem nieźle, nadal nie wiem, jak to możliwe. Powinni dać mu prawo jazdy. Był lepszym kierowcą niż wielu ludzi - żartował jeden ze świadków.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Do tego doprowadził człowiek. Umarł ostatni osobnik gatunku nosorożca

2. Wpadka prezentera TVP na żywo. "Ku*wa, nie da rady"

3. Akcja, która przywraca wiarę w ludzi. Tutaj potrzebujący zje za darmo

4. Kościół przerobiony na niezwykłą luksusową willę. Jego cena jest astronomiczna

5. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę

6. Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News