Pies. Źródło: Newspix.pl / SWNS
Źródło: Źródło: Newspix.pl / SWNS
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 8 Lutego 2020

Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

Pies został znaleziony kompletnie wychudzony na środku ulicy. Ledwo stał i nie mógł nic zjeść. Okazało się, że miał w żołądku ziemniaka. 34-letni mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem.

Mieszaniec został zaleziony w stanie agonalnym, ledwo chodził. Zauważył go przechodzień, który zabrał go do organizacji charytatywnej RSPCA. Jego właściciel odpowiedział za swoje czyny.

Steven Anthony Harrison usłyszał zarzut znęcania się i zaniebania zwierzęcia. Internauci są wstrząśnięci.

Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"Czytaj dalej

Pies słaniał się na nogach

Weterynarz wykonał prześwietlenie, w poszukiwaniu przyczyny zatoru. Okazało się, że wewnątrz żołądka znajdowała się bawełniana ścierka i ziemniak. Czworonóg o imieniu Benson zjadł to najprawdopodbniej z głodu.

,,Gdy zobaczyłam po raz pierwszy Bensona, był chudy, ospały, ciągle wymiotował i kasłał. Było mu widać wszystkie żebra i kręgosłup" - mówił inspektor RSPCA Clare Wilson.

Benson ma zwężenie w przełyku i najprawdopodbniej do końca życia będzie musiał przyjmować specjalne, dużo mniejsze porcje pokarmu. Wolontariusze i personel weterynaryjny poprawili kondycje zwierzaka, robiąc wszystko co w ich mocy. Niestety już zawsze będzie niepełnosprawny.

Były właściciel został skazany na 12 miesięcy więzienia i 80 godzin prac społecznych. Przez 7 lat nie będzie też mógł mieć żadnego zwierzęcia.

Pies

PiesPies

Pies

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Pięć młodych osób zginęło na miejscu w zachodniej Polsce. Prokuratura przekazała porażające szczegóły