pies
Źródło:Youtube.com
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 9 Lutego 2020

Owczarek niemiecki puszczony samopas atakuje małego psa. Oburzające nagranie, właściciel powinien słono zapłacić

Pies miniatura na nagraniu przerażony ucieka przed młodym owczarkiem niemieckim. Widać, że w pobliżu nie ma właściciela, który by go odciągnął. Niestety ostatecznie dochodzi do ataku. Malutki czworonóg ledwo uszedł z życiem.

Każdy człowiek, który decyduje sie na posiadanie zwierzęcia bierze za nie całkowitą odpowiedzialność. Nie tylko za jego zdrowie, ale również za opiekę i wychowanie. Niedopuszczalne jest, aby pies biegał samopas, bez właściciela, smyczy i kagańca. Taka sytuacja miała miejsce w Rudzie Śląskiej.

Tadeusz Rydzyk ma mroczną przeszłość. Zatrważające fakty, o których nikt nie wiedziałTadeusz Rydzyk ma mroczną przeszłość. Zatrważające fakty, o których nikt nie wiedziałCzytaj dalej

Pies bez opieki biegał po osiedlu

Na nagraniu możemy zobaczyć właściciela, który panicznie stara się odgonić owczarka niemieckiego od swojego malutkiego pupila. Przy starciu oczywiste jest, że mniejszy czworonóg nie miałby szans. Widać, że właściciel mniejszego pieska nie chce stosować przemocy, ale nie może poradzić sobie z wilkiem.

W końcu owczarek niemiecki dopada na filmie malutkiego pieska i wgryza się w jego ciało. Słychać krzyk, do akcji przyłącza sie przechodzeń, który odgania wilka paskiem od spodni. Gapie nie wiedzą do kogo należy zwierzę i nieświadomie ubliżają mężczyźnie, który starał się obronić mniejszego czworonoga.

Ostatecznie wilk odbiega w dalszą część osiedla, bez żadnej kontroli. Nie wiadomo, jak dalej potoczyła się sytuacja.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki

2. Relacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacja

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Druzgocące doniesienia o Dodzie z ostatniej chwili. Najpierw choroba, teraz kolejny cios

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News