Pies z kartonikiem, na którym każdego dnia widnieje inna wiadomość, podbija Instagrama! Internauci bawią się w interpretację "psiego szyfru".. instagram.com/dogwithsignŹródło: instagram.com/dogwithsign
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Stycznia 2020

Nietypowa aktywność psa w mediach społecznościowych. Internauci "walczą z szyfrem"

Pies z kartonikiem, na którym każdego dnia widnieje inna wiadomość, podbija Instagrama! Napisy są krótkie, proste i zabawne, a użytkownicy serwisu, obserwujący profil psiaka, bawią się w interpretację jego "psiego szyfru".

Nie jest żadnym odkryciem, że zwierzaki w dzisiejszych czasach są niekiedy prawdziwymi gwiazdami sieci, podbijającymi media społecznościowe, niczym ludzie określani jako influencerzy. Mają swoje profile, gdzie wrzucane są zdjęcia i filmiki z ich udziałem, tysiące, a nawet miliony obserwujących, kontrakty i udziały w reklamach przeróżnych produktów. Do takich medialnych zwierząt z całą pewnością zalicza się pies Baboy. Jego aktywność w mediach społecznościowych jest bardzo ciekawa i dość nietypowa. Wyraźnie przypadło to do gustu wielu internautom, bowiem obserwuje go już ponad 21 tysięcy osób, choć profil wydaje się być dość świeży, można przypuszczać, że założony w grudniu.

Dobre wieści z Australii. Jest nadziejaDobre wieści z Australii. Jest nadziejaCzytaj dalej

Pies o imieniu Baboy hitem Instagrama! Przesyła internautom wiadomości tekstowe, zapisane na kartoniku

"Nie przecinaj smakołyków, by były mniejsze", "Zaszczekaj, jeśli lubisz pachnące skarpetki", "Po prostu rzuć tą piłką" - między innymi takie wiadomości przesyła internautom radosny i przeuroczy pies Baboy. Czworonóg na każdym zdjęciu zamieszczonym na jego profilu na Instagrame trzyma w pyszczku sznurek, na którym jest zawieszony kartonik z pewnym napisem - informacją, wiadomością, przesłaniem.

Mimo że jest prawdopodobnie debiutantem na Instagramie i jego profil i "kariera" dopiero się rozkręca, to internauci chętnie go śledzą i dołączają do wspólnej zabawy, jaką jest "walka z psim szyfrem" i interpretowanie wiadomości Baboya w humorystyczny sposób. Dołączycie do tej zabawy?

Profil psa na Instagramie można znaleźć pod nazwą "dogwithsign".

instagram.com/dogwithsign

instagram.com/dogwithsign

instagram.com/dogwithsign

instagram.com/dogwithsign

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Czy Rydzyk jest księdzem? Wszystkie tajemnice słynnego redemptorysty

4. Czy Szpak jest sojusznikiem środowiska LGBT? Znamienne zdjęcie z rodziną

5. Czy Donald Trump przeczytał „Sztukę wojny”?

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News