Pies. Wendy Tung
Źródło: Wendy Tung
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 6 Lutego 2020

Bezdomny pies czekał na śmierć. Wtedy dobry człowiek dokonał prawdziwego cudu

Pies konał będąc w bardzo złym stanie. Był całkowicie łysy i wychudzony. Jednak trafił na dobrego człowieka, który całkowicie zmienił jego życie.

Bezdomny pies w stanie krytycznym trafił do jednego ze schronisk. Był w tak złej formie, że opiekunowie nie dawali mu szans. Wszystko zmieniło się, gdy dobry człowiek stanął na jego drodze i dał mu kochający dom.

W Wielkiej Brytanii w jednym ze schronisk pojawił sie Ralph, wycieńczony Owczarek Niemiecki. Wymagał natychmiastowej pomocy i opieki. Personel przychodni weterynaryjnej bał się o jego los i kolejne dni. Przez długi czas był pod stałą obserwacją całodobową i doglądany co kilka minut przez zmieniających się weterynarzy.

W Tajlandii urodził się pies cyklop. Jego zdjęcia podbijają internetW Tajlandii urodził się pies cyklop. Jego zdjęcia podbijają internetCzytaj dalej

Bezdomny pies trafił na człowieka, który zmienił jego życie

Ralph mieszkał na ulicy i był skrajnie zaniebany i wycieńczony. Okazało się, że miał infekcje uszu, oczu, a skórę pokrywały liczne owrzodzenia. Jedna z wolontariuszek bardzo przywiązała się do zwierzaka, a wręcz go pokochała. Codziennie przecierała jego smutny i zmęczony pysk z sączących się ran. Ostatecznie wyzdrowiał dzięki miłości i opiece pomocników kliniki.

Gdy Ralph doszedł do siebie, został zabrany przez 60-letnią wolontariuszkę Wendy Tang. Kobieta od zawsze opiekuje się psami i pomaga im wrócić do normalnego życia po przebytych traumach.

,,Ralph jest cudownym psem. On przyniósł mi tyle miłości i przywiązania, jest wspaniałym towarzyszem. Każdego dnia myślę, jakie mam szczęście, że się znaleźliśmy".

Zwierzak okazał tyle serca i wdzięczności, że Wendy nie potrafi opisać tego uczucia słowami. Na początku bał sie wychodzić z domu i zawsze spoglądał na swoją nową właścicielkę, czy jest obok. Wrócił do normalności po kilku miesiącach i jest najlepszym przyjacielem rodziny. Choć traumy czasami dają o sobie znać w postaci nocnych lęków i skomlenia.

piespies

pies

pies

ZOBACZ TAKŻE:

1. Teraz prawo jazdy stracisz od ręki. Wystarczy popełnić jeden błąd

2. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Dramatyczne doniesienia o mamie Madzi. Kwestią czasu było, aż do tego dojdzie