. publicdomainpictures.net/George Hodan
Źródło: publicdomainpictures.net/George Hodan
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 5 Lutego 2020

W Tajlandii urodził się pies cyklop. Jego zdjęcia podbijają internet

Pies z jednym okiem przyszedł na świat w Chachoengsao w środkowej Tajlandii. Okrzyknięty został "psem cyklopem" oraz "Stuartem" czy po prostu "Minionkiem", ponieważ zdaniem internautów do złudzenia przypomina bohatera filmu "Minionki". Jego zdjęcia podbijają sieć. Nie wiadomo jednak, czy szczeniak przeżyje i czy będzie mógł normalnie funkcjonować, ale póki co rozwija się prawidłowo i jego życiu nic nie zagraża.

Zdjęcia szczeniaka z jednym okiem szybko podbiły internet. Wygląda jak mały cyklop albo Stuart z "Minionków" i tak też jest nazywany. Przez swój nietypowy wygląd skardł serca wielu internautów.

Mały kotek zaatakował pitbulla. Nikt nie spodziewał się takiej reakcjiMały kotek zaatakował pitbulla. Nikt nie spodziewał się takiej reakcjiCzytaj dalej

Pies cyklop podbija internet. Ma dużo szczęścia, że trafił na troskliwych i kochających właścicieli

Właściciel psa Somjai Phummaman opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia swojego nowo narodzonego szczeniaka. Jego suczka Aspin urodziła dwa psy. Okazało się, że jeden z nim bardzo wyróżnia się swoim nietypowym wyglądem. Ma bowiem tylko jedno oko znajdujące się na środku głowy. Jego zdjęcia podbijają internet.

Psa przebadał weterynarz, wezwany przez właściciela. Na razie nie wiadomo, czy oko szczeniaka w przyszłości będzie działało prawidłowo. Potrzeba kilku miesięcy, aby jego wzrok w pełni się rozwinął.

"Chcemy, aby szczeniak przeżył, mimo że ma deformację. Chcemy go zatrzymać. Ludzie mówili, że z jednym okiem wygląda jak żółta postać z kreskówki" - mówił właściciel Somjai Phummaman.

Niestety, według oceny weterynarza, nie można na ten moment jednoznacznie stwierdzić, czy zwierzak w ogóle przeżyje, a przede wszystkim czy będzie mógł normalnie funkcjonować. Wszystko okaże się z czasem. Na razie jednak jego właściciele robią wszystko, aby utrzymać go przy życiu i bardzo się o niego troszczą.

"Nie może być karmiony przez mamę, dlatego dajemy mu mleko z butelki. Robimy wszystko, aby uratować jego życie" - przekonuje córka Phummamana.

"Chcemy, aby oba szczeniaki zostały z mamą i z nami. Mam nadzieję, że oba pieski będą mogły prowadzić normalne życie" - dodała.

Radio Zet/express.co.uk

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. Na pokład Ryanaira wejdzie jeszcze więcej pasażerów. Będzie ciasno, turyści dostaną białej gorączki

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show