Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 19 Grudnia 2019

Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie

Pies brutalnie potraktowany podczas wizyty u fryzjera dla psów. Pewien znany fryzjer z Częstochowy przekracza wszelkie granice swoim skandalicznym zachowaniem i okrucieństwem względem zwierzaka. Musi za to odpowiedzieć!

W serwisie YouTube opublikowano wstrząsający filmik. Widać na nim przerażającą scenę podczas strzyżenia psa. Znany fryzjer z Częstochowy - Pan Zygmunt Stelmach, zachowuje się w skandaliczny i bardzo drastyczny sposób względem czworonoga. Mężczyzna szarpie go, chwyta boleśnie za grzywkę, ciągnie. Na koniec podnosi psa, łapiąc za grzywkę i dosłownie rzuca nim w zlew/umywalkę, zamiast podnieść go w normalny, delikatny sposób i umieścić tam normalnie. Na nagraniu słychać także skomlenie psiaka z bólu i strachu.

W 2020 z zakazu handlu będą nici? Luki w prawie większe, niż się spodziewaliśmy, związkowcy alarmująW 2020 z zakazu handlu będą nici? Luki w prawie większe, niż się spodziewaliśmy, związkowcy alarmująCzytaj dalej

Pies brutalnie potraktowany u fryzjera. Wstrząsające nagranie

Na trop mężczyzny wpadli użytkownicy portalu wykop.pl. W opisie pod nagraniem czytamy: "Tak właśnie zajmuje się zwierzętami znany i ceniony fryzjer dla psów Zygmunt Stelmach. Nagłaśniajmy to, niech ludzie się dowiedzą. W powiązanych link do profilu."

W komentarzach pod filmikiem oraz na profilu fryzjera na Facebooku internauci nie kryją oburzenia i pada wiele ostrych słów względem niego. - Ciekawe czy facet już wie, że właśnie zakończył karierę? - pisze jeden z nich.

W celu nagłośnienia sprawy zamieszczamy nagranie. Brutalny fryzjer musi ponieść konsekwencje swojego zachowania.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

3. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

4. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

5. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet.

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia