Pies został oblany wrzątkiem przez niezidentyfikowanego sprawcę.. (zdj. il.) needpix.com/birglŹródło: (zdj. il.) needpix.com/birgl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Czerwca 2020

Podaj dalej, jest poszukiwany. Zakradł się do kojca psa i wylał na niego wrzątek

Pies z Mikołowa został oblany wrzątkiem przez niezidentyfikowanego sprawcę, który zakradł się do kojca, w którym przebywało zwierzę, po czym patrzył, jak w męczarniach usiłuje ono wydostać się z zamknięcia. W wyniku poniesionych obrażeń czworonóg imieniem Figaro zmarł. Właściciel prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości oprawcy.

Szczegóły tej oburzającej historii za miejscowym portalem Mikołów24 podaje "Super Express". Jak czytamy, pan Bartłomiej, właściciel zmarłego psa, zdecydował się na opublikowanie fotografii zwierzęcia oraz szczegółów zajścia, by zwiększyć szanse na odnalezienie nieznanego sprawcy.

Atak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliAtak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliCzytaj dalej

Pies oblany wrzątkiem

Do zdarzenia doszło w Mikołowie-Kamionce. Miejscowy portal przestrzega przed grasującym w okolicy oprawcą, który z nieznanych powodów zakradł się do kojca, w którym obecnie przebywał Figaro, po czym oblał go wrzątkiem bądź żrącą substancją. Jak podaje Mikołów24, kojec znajdował się przy płocie graniczącym z parkingiem byłej Bazy, przez co pies nie miał drogi ucieczki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfele
2. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety

W wyniku oblania niezidentyfikowaną jak dotąd substancją cierpienie zwierzęcia było tak wielkie, że szukając wyjścia, zdemolował kojec, rozpaczliwie próbując wydostać się na zewnątrz. Poparzeniu uległo 70 proc. powierzchni ciała czworonoga. Niestety, Figara nie udało się uratować.

Mikółów24: pies oblany wrzątkiem

Osoby posiadające informację mogące pomóc w ustaleniu tożsamości oprawcy proszone są o kontakt, dzwoniąc po numer 507 090 383 bądź bezpośrednio powiadamiając policję. Za pomoc w odnalezieniu sprawcy wyznaczono wysoką nagrodę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury
  2. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  3. Absurdalny atak Wiadomości TVP na Rafała Trzaskowskiego. Materiał przejdzie do historii, zadziwiające zarzuty
  4. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  5. Padła kluczowa deklaracja ministerstwa. Ważne informacje dla wszystkich uczniów, chodzi o naukę od września
  6. Niebezpieczna awaria w sieci Orange. Routery i modemy mogą się palić

Źródło: se.pl / facebook/Mikołów24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News