Pies policja. Facebook / Support Our Permian Basin Police Officers
Źródło: Facebook / Support Our Permian Basin Police Officers
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 25 Lutego 2020

Pies zniknął w czasie zabawy. Sam zjawił się na komisariacie, aby "zgłosić zaginięcie"

Pies rozczulił internautów z całego świata swoim sprytem. Zwierzak zgubił się podczas zabawy i początkowo nie mógł odnaleźć drogi powrotnej do domu. Udał się więc na lokalny komisariat policji.

Pies Chico był niezwykle przywiązany do swoich kochających, dbających o niego właścicieli. Kiedy zwierzę niespodziewanie zaginęło, opiekująca się nim rodzina załamała się. Co ciekawe, czworonóg wykazał się jednak dużym sprytem, dzięki któremu cała historia zakończyła się szczęśliwie. Dzięki swemu niezwykłemu zachowaniu stał się prawdziwym hitem sieci.

Chico nagle wbiegł bowiem na lokalny komisariat policji. Pojawił się pod jednym z okienek, o które oparł się przednimi łapami, jakby zgłosił się do funkcjonariuszy z jakąś sprawą. Świadkowie tego zdarzenia nie ukrywali zadziwienia, ale i zachwytu psiakiem.

Biedronka rozbija bank najnowszą ofertą. Produkt o kluczowym działaniu dla zdrowia za groszeBiedronka rozbija bank najnowszą ofertą. Produkt o kluczowym działaniu dla zdrowia za groszeCzytaj dalej

Pies "zgłosił się" na policję

- Nie do końca wiedzieliśmy, o co chodzi. Zwierzak nie wyglądał na przestraszonego, bawił się ze mną piłką. (...) Chcieliśmy sprawdzić, czy Chico ma wszczepionego mikroczipa, aby odnaleźć jego właściciela, jednak w międzyczasie zwierzak uciekł z komisariatu - powiedział w rozmowie z mediami sierżant Rusty Martin.

Co ciekawe, gdy psiak wybiegł z komisariatu, udał się prosto do swego domu. Tam czekali na niego przestraszeni opiekunowie. Gdy dowiedzieli się, co stało się z Chico w czasie jego zaginięcia, także nie ukrywali zadziwienia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Akcja straży w parku Moczydło. Łabędź zaplątał się w linkę wędkarską
2. Ujawniła kulisy kariery minister z PiS. Teraz grożą jej gwałtem i śmiercią

- Następnego dnia przyszedł do nas właściciel podziękować za zajęcie się Chico. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że jego pies po zaginięciu udał się właśnie na policję - przekazał wspomniany już sierżant Martin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zawody z udziałem Polaków odwołane. Wszystko przez zagrożenie koronawirusem
  2. Wystarczy jeden telefon, aby wymigać się od kary z urzędu. Może dzwonić twój znajomy
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. 14. emerytury pełne limitów i obostrzeń. Nowe informacje nie ucieszą emerytów
  6. Tysiąc turystów uwięzionych. Nie mogą wyjść z hotelu na uwielbianej, europejskiej wyspie

Źródło: Wprost