Pies Luigi. Facebook/Luca ZaiaŹródło: Facebook/Luca Zaia
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 21 Sierpnia 2020

Prawdziwy bohater, pies z plecakiem otrzymał medal. Jego gesty i zachowanie doprowadza do łez, piękne

Pies z miejscowości Feltre w Wenecji stał się bohaterem. Podczas epidemii koronawirusa okazał się nieocenionym skarbem dla jednej z rodzin. Z plecakiem na grzbiecie pokonywał odległość dzielącą domy matki i jej córki.

Luigi, bo tak wabi się 10-letni pinczer Marii Beatrice Buzzat, został kurierem. Codziennie pokonywał odległość 300 metrów, która dzieliła dom Marii i jej matki. Swoim zachowaniem zasłużył na medal.

Aleksander Kwaśniewski przerwał milczenie, zdobył się na pełną szczerość. Jego opinia ws. pensji dla Agaty Dudy może namieszaćAleksander Kwaśniewski przerwał milczenie, zdobył się na pełną szczerość. Jego opinia ws. pensji dla Agaty Dudy może namieszaćCzytaj dalej

Pies z plecakiem został kurierem

Luigi na początku zaczął przenosić lekkie rzeczy, np. gazetę. Później jego praca była o wiele trudniejsza, gdyż w swojej torbie miał więcej potrzebnych artykułów. „Też nie mogłam w to uwierzyć, ale chodził tam i z powrotem, jak gdyby nigdy nic. Co więcej, kiedy kazałyśmy mu zaczekać, zasypiał i plecaczkiem na grzbiecie” – opowiada Maria, właścicielka Luigiego. W swojej torbie pies przenosił różne produkty spożywcze, które kobiety przekazywały między sobą, nigdy niczego nie zniszczył, ani nie zgubił.

Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorącoMichał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorącoCzytaj dalej

Pies Luigi otrzymał nagrodę

 Jego niesamowite zachowanie podczas kwarantanny, gdy zakazane było wychodzenie z domu, wzruszyło wielu internautów. Luigi został doceniony również przez komisję „Premio Internazionale Fedelta del Cane”, która wybiera najwierniejszego psa, od której otrzymał medal i pierwsza nagrodę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP właśnie poinformowało, nie żyje polski polityk. Kondolencje napływają ze wszystkich stron
2. Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy Polaków

„Super-Luigi, pies wierny na medal!” – tak napisał o nich w mediach społecznościowych Luca Zaia, szef władz regionu Wenecji, który do opisu dodał zdjęcie psa z plecakiem. 

Źródło: [dobre.info.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja Mateusza Morawieckiego. Premier zdobył się na piękny gest
  2. Szczerski powiedział nieprawdę o byłym prezydencie. Chodziło o wybory na Białorusi
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Akcja poszukiwawcza w Sopocie. Zmobilizowano wszystkie siły

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!