Pies Hulk jest największym pitbullem na świecie.. YouTube/DARKDYNASTYK9S
Źródło: YouTube/DARKDYNASTYK9S
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Lutego 2020

Największy pies świata wygląda nieprawdopodobnie. Zaskakuje nie tylko jego waga, ale i rasa

Pies o imieniu Hulk jest okrzyknięty największym pitbullem na świecie. I nikogo nie powinno to dziwić, gdyż jego wielkość i waga naprawdę robią wrażenie. Zdjęcia oraz nagrania z jego udziałem robią imponujące wrażenie. Oglądając je, aż trudno uwierzyć, że naprawdę jest tak wielki. Pies olbrzym waży ponad 81 kilogramów, a szerokość jego głowy to 70 centymetrów.

Właścicielem największego psa na świecie o imieniu Hulk, na cześć wielkiego i silnego superbohatera, jest Marlon Grannon z USA ze stanu New Hampshire - hodowca i trener, założyciel hodowli "Sark Dynasty 9s". Wielkość psa robi naprawdę pioronujące wrażenie.

Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścićSuczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścićCzytaj dalej

Pies Hulk największym pitbullem świata. Czy jest równie groźny, jak wielki?

Pies jest rasy pitbull i jest imponująco, szokująco wręcz wielki. Nawet jak na pitbulla. O tym czworonogu stało się głośno już w 2015 roku - kiedy to jego właściciel wraz ze swoją parterką, zamieścili w serwisie YouTube nagranie ukazujące Hulka i jego szkolenie. Do tej pory filmik ten obejrzało już ponad 13 mln ludzi z całego świata. Na nagraniu pies miał zaledwie 17 miesięcy, a już powalał swoją wielkością i masywnością.

Jednak to, jak wygląda, nie wzięło się całkowicie znikąd. Bowiem pies jest od małego codziennie poddawany specjalnej tresurze. - Naszym psom rzucamy wyzwania każdego dnia. One mają nie znać uczucia strachu. Takie dobrze wyszkolone psy nie boją się niczego. Dla nich nie ma porażki. Pies o rozmiarach Hulka mógłby zabić człowieka, gdyby zaszła taka konieczność. Jego siła jest ogromna. Ugryziona przez niego ręka pęka niczym wykałaczka - tłumaczy właściciel.

Mężczyzna zapewnia, że pies nie jest na sprzedaż. Hulk ma dla właścicieli dużą wartość, jest bezcenny i nie da się go odkupić za żadne pieniądze. - Oferowano mi 200 tysięcy, ćwierć miliona, pół miliona dolarów. Ale możesz rzucić mi na stół i dziesięć milionów, a ja odrzucę je z powrotem. Ten pies jest bezcenny - mówi.

Hulk, mimo swojej wielkości i siły, poprzez które może wzbudzać strach, wydaje się być łagodnym, szczęśliwym i radosnym psem. A przynajmniej dla swoich właścicieli i najbliższych mu osób i mniejszych czworonogów.

Filmik z największym pitbullem świata znajdziecie tutaj

instagram.com/iam_thehulk

instagram.com/iam_thehulk

instagram.com/iam_thehulk

instagram.com/iam_thehulk

instagram.com/iam_thehulk

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie na złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Autobus nie ustąpił karetce na sygnale. Wstrząsające nagranie, internauci oburzeni

5. Pozycja Andrzeja Dudy zagrożona? Drastycznie traci poparcie, ujawniono dowody

6. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje